Inspirace

Chystáte stavbu nového domu nebo reorganizaci vaší současné domácnosti? Chtěli byste, aby vaše domácnost byla stylová, ale chybí vám kreativita? V tom případě byste řešení mohli najít v našich inspiracích!

Aby byl z bytu nebo domu skutečný domov, tak se v něm v první řadě musíme cítit příjemně. Nikdo z nás se přece nechce vracet někam, kde se cítí špatně. A právě na to, jak si z domácnosti vytvořit příjemnou oázu klidu se zaměřují naše články v této kategorii. Jsme přesvědčeni o tom, že pokud se chcete doma cítit dobře, tak musí být zařízen hlavně tak, aby se to líbilo vám.

Naše inspirace vám nabídnou široké spektrum návrhů na zlepšení interiéru i exteriéru. Barvy, doplňky či dekorace a mnohé jiné věci - to vše je předmětem článků v této sekci. Pomůžeme i v případě, že si nevíte rady s koupí dárku k vysvědčení či na kolaudaci. Užitečné rady jsou doplněny názorným obrázkovým materiálem.

Nejčtenější články

Mechové stěny a obrazy do interiéru

Mechové stěny a obrazy do interiéru

Mech do interiéru může mít podobu souvislé stěny, obrazu, graffiti nebo obkladu. Jde o jednu z možností, jak si do interiéru přinést přírodu. Přečtěte si náš článek a možná tento netradiční doplněk zaujme i vás.

Datum: 15.06.2018
Jakou barvu do obýváku? Tyto se hodí nejen na stěny

Jakou barvu do obýváku? Tyto se hodí nejen na stěny

Obývací pokoj je místnost v každém bytě nebo domě, kde se zdržuje nejčastěji. Je to místo, kde se lidé po celém dnu setkávají, sledují televizi nebo si povídají. Také je to jediné místo v bytě, kam se usazuje návštěva a přátelé. I proto je důležité, aby se lidé v obýváku cítili dobře. To, jak...

Datum: 24.06.2018
3D podlahy do koupelny i obýváku. Jak se dělají?

3D podlahy do koupelny i obýváku. Jak se dělají?

Za určitou podobu 3D podlahy bychom mohli označit i udupanou hlínu, jakou měli naši předkové v dřevěnicích. Naštěstí už technologie dokážou připravit mnohem pohodlnější, zato stejně věrné zážitky z  podlahoviny. Příkladem jsou epoxidové lité 3D podlahy. A my vám o nich dnes...

Datum: 09.09.2018

Nejnovější články

15 článků z 104