Patrová postel - šetří místo a děti ji milují

Co dělat, když máte jen jednu dětský pokoj, ale dvou mrňousů? Skvělým řešením, které šetří místo, je patrová postel. Děti ji budou milovat, hrozí však, že se poperou o to, kdo bude spát nahoře.

Patrová dětská postel se skvěle hodí do menších bytů, pokud si navíc vyberete takovou s úložnými prostory, budou mít děti v pokoji více místa na hraní. Populární jsou klasické postele stejné velikosti spojené žebříkem, ale na výběr máte i varianty se schůdky či různými velikostmi lůžek. Jak zakomponovat palandu do dětského pokoje? Inspirace najdete v galerii.

Galéria obrázkov

Bílá patrová postel

Dětský pokoj s palandou

Dřevěná patrová postel

Dřevěná patrová postel ve fialové pokoji

Kovová patrová postel

Kovová patrová postel

Patrová postel s úložnými prostory

Patrová postel s tyčí na spouštění

Šedá patrová postelPublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(89.6%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje primDětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim

Máte doma chlapce, který by chtěl vlastní dětský pokoj, v níž by byl mohl prožívat dobrodružství? Podívejte se na naši galerii, možná v ní spolu najdete něco, co se vám zlíbí.

Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžováDětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová

Vybíráte vhodné zařízení do pokoje pro své dítě? Chce do svého pokoje růžovou, fialovou, bílou, případně žlutou? V naší galerii najdete různé inspirace do dětského pokoje pro dívku.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivityDětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.


Přidat komentář