Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová

Při zařizování dětského pokoje se můžete kreativně vyhrát. Většinou při zařizování platí, že méně je více, zde je to však naopak. Dětský pokoj by měl v dětech probudit fantazii a podpořit jejich vnímání.

Při holčičce automaticky většina rodičů sahá po růžové. Růžová - spojení červené a bílé - se považuje za barvu pohody, přátelství, štěstí a klidu. Vzhledem k její uklidňující účinky, je proto častou volbou právě do dětského pokoje pro dívku. Často je považována za princezničkovskú barvu, je vhodná pro jemnější osoby se sklony k romantice. Je dobré ji kombinovat s šedou či fialovou, hodí se také k bílé či žluté. Pro dívku se hodí i pokoj ve žluté či bílé. Zeptejte se svého prcka, po čem touží, možná vás její požadavky překvapí.

Galéria obrázkov

Černo-bílý dětský pokoj

Dětský pokoj pro dívku

Dětský pokoj pro dívka s bílou stěnou

Dětský pokoj se skluzavkou

Dětský pokoj pro dívku se žlutými detaily

Dětský pokoj s růžovými stěnami

Dívčí dětský pokoj

Dívčí pokoj v klasickém stylu

Jednoduchý dětský pokoj pro dívku

Jemně růžový dětský pokoj

Růžový dětský pokoj s motýlem na stěně

Ružovo-fialová detská izba

Žlutý dětský pokojPublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(93.8%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje primDětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim

Máte doma chlapce, který by chtěl vlastní dětský pokoj, v níž by byl mohl prožívat dobrodružství? Podívejte se na naši galerii, možná v ní spolu najdete něco, co se vám zlíbí.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivityDětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.

Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívkyZelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je vhodnou volbou, ať už vybíráte zařízení pro dívku nebo chlapce. Zelená je optimistická barva, která uklidňuje. Podívejte se, jak dobře v dětském pokoji vypadá.


Přidat komentář