Stolek do dětského pokoje - patří k základnímu vybavení

Stolek je jednou ze základních věcí, které nemohou v dětském pokoji chybět. Zda máte doma školkaři nebo již školáka, stolek je pro něj nezbytnou pomůckou - slouží ke kreslení i na psaní, na hraní se i tvoření.

Stůl by měl být dostatečně prostorný, aby si na něm mohlo dítě rozložit všechny knihy a sešity, omalovánky, pera i barvičky. Když je ještě dítě menší, postačí mu stolek bez zásuvek, časem však ocení, když si bude mít kam ukrýt svůj nepořádek. Nezapomeňte vybírat tak, aby byl stolek stabilní a dítě ho při hře nemohlo náhodně převrhnout. V galerii se můžete inspirovat.

Galéria obrázkov

Bílý dětský pokoj se stolkem

Dřevěný stolek v dětském pokoji

Jednoduchý stolek do dětského pokoje

Stolek do dětského pokoje

Stolek pod oknem

Stolek se zásuvkami v dětském pokoji

Stolek s počítačem

Stolek v dětském pokoji

Stolek v dívčí pokoji

Stůl v dětském pokojiPublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(91.4%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje primDětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim

Máte doma chlapce, který by chtěl vlastní dětský pokoj, v níž by byl mohl prožívat dobrodružství? Podívejte se na naši galerii, možná v ní spolu najdete něco, co se vám zlíbí.

Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžováDětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová

Vybíráte vhodné zařízení do pokoje pro své dítě? Chce do svého pokoje růžovou, fialovou, bílou, případně žlutou? V naší galerii najdete různé inspirace do dětského pokoje pro dívku.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivityDětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.


Přidat komentář