Pěstování

Bydlíte v domě se zahradou? Pěstujete nebo byste chtěli pěstovat květiny u vás v bytě? Zde najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste úspěšně pěstovali pestrou paletu květin a stromků. Květy dokážou velmi příjemným způsobem oživit prakticky každý pokoj a pokud bydlíte v domě, tak také zkrášlují váš dvůr či předzahrádku.

Možností na výběr konkrétního květu je nepočítaně. Klasiky v podobě muškátů, azalek či filodendronů, ale i méně známé květiny jako jsou kalanchoe, cykas nebo hydroponie. V článcích z této kategorie se zaměříme na klasické otázky týkající se pěstování - kdy a kolik zalévat, jak přesazovat, rozmnožovat či jakou péči vyžadují jednotlivé rostliny.

Pro ty, kteří bydlí v domech se možná najdou ve "větších rážích" jakými jsou například tuje, ze kterých se dají udělat krásné přírodní ploty nebo popínavé břečťany. Toto všechno a ještě mnohem víc najdete právě u nás. Pokud chcete dát na pěstování, tak TopByvanie.sk vám poskytne všechny užitečné rady.

Nejčtenější články

Jak pěstovat dracenu?

Jak pěstovat dracenu?

Dracena (dračinec) je rostlina, která svým vzhledem nápadně připomíná palmu. Její pěstování v domácích podmínkách není náročné, klidně se do toho mohou pustit i začátečníci.

Datum: 05.02.2018
Jak pěstovat lopatkovec?

Jak pěstovat lopatkovec?

Lopatkovec získal svůj název zejména kvůli svým listům, které vypadají jako lopatky. Pokud ho pěstujete nebo si ho plánujete koupit, potom je tento článek psaný právě pro vás!

Datum: 09.05.2018
Jak pěstovat hortenzii

Jak pěstovat hortenzii

Hortenzie se pyšní honosným vzrůstem a nádhernou, plně kvetoucí korunou květů. Jak se o ni správně postarat? Potřebuje hodně vody? Jak se hortenzie rozmnožuje? Všechno podstatné se dočtete u nás!

Datum: 16.09.2018

Nejnovější články

Berušky a zlatoočka – výborní pomocníci proti mšicím

Berušky a zlatoočka – výborní pomocníci proti mšicím

Mšice – nejrozšířenější zahradní škůdci. I když jsou drobné a velmi barevné, tak dokážou na zahradě udělat pořádnou kalamitu. A jak vašim rostlinám a stromům škodí? Sáním šťáv na nejmladších částech rostlin – na růstových vrcholech, poupatech a mladých listech. Tak potom nemůže stromek...

Datum: 15.08.2020
15 článků z 88