Hnědá ložnice - je to dobrá volba?

Výběr barvy do ložnice může výrazně ovlivňovat spánek a náladu člověka. Hnědá, ačkoli je to trendová barva, se údajně do ložnice nehodí kvůli tomu, že působí ponuře a depresivní. Je to opravdu tak?

Věřte svým pocitům

Při výběru barvy je důležité, abyste si vybrali uklidňující odstín, to značí, že pokud chcete hnědou v ložnici, vyberte si odstín, který dokáže utišit vaši náladu a vystresovaného ducha. Vhodné je zvolit si na stěny jemnější barvu a výrazněji spíše na lůžkoviny či závěsy. Počet barev by neměl být příliš velký. Pokud si vyberete hnědou, můžete ji samozřejmě kombinovat, netřeba to však s barevnými kombinacemi přehánět. Platí, že příliš mnoho barevných kombinaci může působit chaoticky a vyvolávat neklid.

Myslete také na to, že bledé barvy místnost opticky zvětší a platí to i naopak. Pokud tedy nemáte dostatečně velkou ložnici, tmavohnědou si raději nevybírejte. V takovém případě vám doporučujeme karamelovou, která údajně pozitivně ovlivňuje sexuální život.

Barvu byste měli vybírat podle svých pocitů, pokud se vám hnědá líbí, určitě byste se jí neměli v ložnici vyhýbat. Podívejte se, jak se do ložnice hodí.

Galéria obrázkov

Hnědá ložnice

Hnědá ložnice s šedou

Hnědá ložnice se zrcadlem

Hnědo-šedá ložnice

Moderní hnědá ložnice

Ložnice laděná do hnědé

Ložnice s hnědou stěnou

Ložnice s hnědými detaily

Ložnice s hnědými stěnami a barevným lustrem

Hnědá ložnice s hnědými závěsyPublikováno dne: 26.11.2018
Hodnocení článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Červená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvahaČervená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvaha

Červená do ložnice? Ano, či ne? Pokud patří k vašim oblíbeným, neměli byste se jí vyhýbat ani v ložnici. Naše inspirace vás o tom přesvědčí.

Bílá ložnice - Ideální barva pro čistou myslBílá ložnice - Ideální barva pro čistou mysl

Bílá v ložnici? Určitě jí výběrem neuděláte krok vedle. Bílá je barvou čistoty, evokuje svěžest, vysoké hodnoty a ideály. Viz naše fotoinšpirácie.

Fialová barva do ložnice? My říkáme ano!Fialová barva do ložnice? My říkáme ano!

Všechny odstíny fialové se dají dobře kombinovat s bílými stěnami a doplňky. Do takového mixu zapadne i hnědý nábytek či koberec a podlaha. Přesvědčte se o tom s námi!


Přidat komentář