Černá koupelna - vypadá lépe než by se mohlo zdát

Černá barva je považována především za barvu smutku a podle mnohých je depresivní. Zároveň je však nadčasová a elegantní, proto se stále více dostává do pozornosti designérů při zařizování interiérů. Pokud si ji umíte představit ve svém obýváku či kuchyni, určitě byste jí měli dát prostor i ve své koupelně.

Nebojte se kombinovat

Největší výhodou černé je její kombinovatelnost. Hodí se opravdu ke každé jedné barvě, která vám napadne. Kromě nesmrtelného spojení černé a bílé ji můžete zkombinovat se žlutou, růžovou, tyrkysovou, červenou či oranžovou.

Samozřejmě, že krok vedle neuděláte ani volbou čistě černé koupelny. Vzhledem k tomu, že černá barva prostor opticky zmenšuje, měli byste si ji zvolit pouze v případě, že máte větší koupelnu. Nebojte se použít tuto barvu na stěny ani sanitu. Podívejte se, jak černá v koupelně dobře vypadá.

Galéria obrázkov

Černá koupelna

Černá koupelna s bílou vanou

Černá koupelna s bílými doplňky

Černá koupelna s bílými skříňkami

Černá koupelna s bílým umyvadlem

Černé stěny v koupelně

Koupelna s černými lesklými stěnami

Koupelna s černými matnými stěnami

Koupelna v černé

Matná černá koupelnaPublikováno dne: 20.11.2018
Hodnocení článku:
(91%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovatČervená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat

Pokud máte rádi červenou barvu, určitě se jí při zařizování bytu nevyhýbejte. Hodí se do každé místnosti, dokonce i do koupelny. Nevěříte? Pak si to ověřte v naší galerii.

Modrá koupelna dodá vašemu bytu šmrncModrá koupelna dodá vašemu bytu šmrnc

Modrá se s koupelnami spojuje už nějaký ten čas. Že se jí nemusíte při zařizování koupelny vůbec obávat vás přesvědčí naše foto inspirace. Do komentářů nám nezapomeňte poslat fotky...

Zelená koupelna nemusí být tuctováZelená koupelna nemusí být tuctová


Přidat komentář