Námořnická modrá a bílá

Ačkoliv je modrá barva považována za jednu z najľadovejších barev, i tak je mimořádně oblíbenou volbou ladění interiérů. Možná i právě proto, že v nás vyvolává pocity důvěry, bezpečí a celkové harmonie. Je to barva upřímnosti a bohatství. Kromě firemního prostředí se však hodí i do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje pro chlapce.

Naproti tomu bílá barva symbolizuje čistotu, něhu, nevinnost a jednoduchost. Je barvou minimalismu, který je absolutně nadčasový. I díky své neutralitě tvoří bílá barva s "těžší" námořnickou modří dokonalý pár!

Zkuste do obývacího pokoje umístit gauč, tapetu či křeslo v námořnické modři! Odvážnější mohou zvolit námořnickou modrou jako barvu jedné stěny či dokonce celé místnosti. Modrá může být barvou doplňků. Pro interiér ještě více oživit, přidejte do něj pár prvků v hnědé nebo oranžové barvě. Pamatujte však na staré známé "méně je někdy více".

Galéria obrázkov

Námořnická modrá a bílá v interiéru

Námořnická modrá a bílá dětský pokoj

Námořnická modrá a bílá barva doplňků

Námořnická modrá a bílá v obýváku

Námořnická modrá a bílá - stěna a gauč

Námořnická modrá a bílá kuchyň

Námořnická modrá a bílá ložnice

Námořnická modrá a bílá kancelář

Námořnická modrá a bílá kuchyň

Námořnická modrá a bílá

Námořnická modrá a bílá v obývacím pokoji

Námořnická modrá a bílá v interiéruPublikováno dne: 27.08.2017
Hodnocení článku:
(92.2%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Přemýšlíte nad tím jaká barva se hodí k tyrkysové? Jednoznačně šedá! Tyrkysová působí uklidňujícím dojmem a šedá velmi dobře nahrazuje fádní bílou.


Přidat komentář