ProfiCook TA 1244 digitální topinkovač, černá
(79.6%)
ProfiCook TA 1244 digitální topinkovač, černá
Běžná cena: 1 599,00 Kč

Parametry a popis produktu

Topinkovač na 2 plátky chleba má pouzdro z nerezové oceli a extra široké otvory pro tousty (40 mm). Ovládání je dotykem na senzorových plochách. Přístroj má též odnímatelný nástavec na pečivo. Nabízí funkci rozmrazování, ohřívání nejrůznějších baget a bagelů. Též disponuje funkcí centrování pro rovnoměrné zhnědnutí. Přístroj má jak ruční, tak i automatické vypnutí. Ve spodní části přístroje je zásuvka na odpadávající drobky, kterou lze snadno vyjmout a vysypat. Kabel můžete v případě potřeby schovat do úložného prostoru ve spodní části. Topinkovač je díky pogumovým nožkám vysoce stabilní. Napájení/příkon: 220 – 240 V, 50/60 Hz, 770 – 920 W.

Vlastnosti

BarvaČerná

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o ProfiCook TA 1244 digitální topinkovač, černá myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 1 599,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka ProfiCook TA 1244 digitální topinkovač, černá


Přidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy