Fialová koupelna - působí luxusně a odvážné

Fialová barva je dlouhá léta spojována s luxusem a královským prostředím. Kdysi totiž nebylo jednoduché vyrobit fialové barvivo, proto bylo velmi vzácné. Přestože dnes je už fialová běžně používaná v každém odvětví, stále se spojuje s přepychem, navíc, s ohledem na křesťanskou symboliku, značí také tajemství, rozvahu a mír.

Na výběr máte z velkého množství odstínů - od levandulové, švestkové přes ostružinovou až po tmavě fialovou. Každá z těchto barev má něco do sebe a vaše koupelna bude díky ní vypadat jedinečně. Vybrali jsme pro vás několik tipů, kterými se můžete při zařizování koupelny inspirovat.

Galéria obrázkov

Fialová stěna v koupelně

Fialovo-bílá koupelna

Fialovorůžová koupelna

Jemně fialová koupelna

Koupelna laděna do fialova

Fialová koupelnaPublikováno dne: 20.11.2018
Hodnocení článku:
(98%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat

Pokud máte rádi červenou barvu, určitě se jí při zařizování bytu nevyhýbejte. Hodí se do každé místnosti, dokonce i do koupelny. Nevěříte? Pak si to ověřte v naší galerii.

Modrá koupelna dodá vašemu bytu šmrnc Modrá koupelna dodá vašemu bytu šmrnc

Modrá se s koupelnami spojuje už nějaký ten čas. Že se jí nemusíte při zařizování koupelny vůbec obávat vás přesvědčí naše foto inspirace. Do komentářů nám nezapomeňte poslat fotky...

Zelená koupelna nemusí být tuctová Zelená koupelna nemusí být tuctová


Přidat komentář