Hexagon police se hodí do každého interiéru

Zejí stěny ve vaší domácnosti prázdnotou? Pak byste tento prostor mohli využít k umístění netradičních polic. Zajímavá police totiž dokáže bez větší námahy dodat interiéru nový vzhled.

Hodí se do každého pokoje

Police stále patří k nejžádanějším bytovým doplňkem. Dají se využít v podstatě v celém bytě či domě a jsou ideálním pomocníkem, protože se do nich toho hodně vejde. Uplatnění najdou v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, ale i v předsíni či kuchyni.

Hexagon police mohou být nejen estetickým prvkem v každé z místností, ale dokáží prostor také zútulnit a zaplnit prázdná místa. Takové poličky se hodí na knihy, umístění hraček, ale například i na květiny. Přesvědčte se o tom.

Galéria obrázkov

Černobílé hexagon police

Dřevěné hexagon police

Hexagon police do obýváku

Hexagon po do dětského pokoje

Hexagon police na knihy

Hexagon police na květiny

Hexagon police na obuv

Ozdobné hexagon policePublikováno dne: 21.11.2018
Hodnocení článku:
(89%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Závěsy se hodí do každého pokoje. Nevěříte?Závěsy se hodí do každého pokoje. Nevěříte?

Máte doma závěsy? Hodí se nejen do obývacího pokoje či ložnice, ale i do dětského pokoje a kuchyně. Jsou dekoračním doplňkem, který dodá místnosti svébytný ráz.

Vázy na květiny jako bytové doplňky do obývacího pokojeVázy na květiny jako bytové doplňky do obývacího pokoje

Alespoň jednu vázu má doma asi každý. Může jít o skleněný kousek s jednoduchým designem, nebo například o kovovou dekorativní vázu. Jakou máte doma vy?

Betonové květináče - hodí se do bytu i do zahradyBetonové květináče - hodí se do bytu i do zahrady

Betonové květináče se skvěle hodí nejen do vaší zahrady, ale i do bytu. Můžete do nich zasadit různé sukulenty, ale například i jehličnany.


Přidat komentář