Originální stojany na deštníky

Předsíň je první místnost, kterou při návštěvě uvidí vaši hosté. Podle prvního dojmu tak hodnotí váš příbytek jako celek. Nezapomínejte na ni a ozvláštněte ji drobným detailem, který vytvoří veselou a hřejivou atmosféru už u vstupních dveří.

Začněte u stojanu na deštníky, který vám poslouží zejména v chladnějších měsících, kdy se deštník stává vaším věrným společníkem. Nejčastější volbou je ratanový stojan, kterým nic nezkazíte, je praktický a nenápadný. Vyzkoušejte originálnější model! Projevte svou osobnost a zvolme si stojan, který bude půvabně kontrastovat se zbytkem místnosti.

Originální stojan na deštníky oživí každou předsíň

Je vaše předsíň jednoduchá a praktická? Doplňte ji stojanem ve tvaru holínky, který vám vykouzlí úsměv i po tom nejnáročnějším dni. Nebo sáhněte po nádherném stojanu ve tvaru vázy, který dodá vstupní hale grácii a vznešenost.

Pokud v předsíni převládají hravé barvy a dřevo, zvolte jednodušší kovový model netradičních tvarů, který neztratí balanc ani když budou dokola pobíhat dětští hosté.

Stojan na deštníky nemusí být jen efektním designérským kouskem. Vhodně zvolený model vám udělá službu v malých prostorách, kde potřebujete šetřit každým centimetrem, zda v případě, že máte předsíň propojenou s kuchyní či obývákem. Zejména při otevřených prostorách nenápadný pomocník zajistí, že deštníky nebudou překážet, ale v případě potřeby zůstanou po ruce.

Galéria obrázkov

Designový stojan na deštníky

Originální stojan na deštníky

Designový stojan na deštníky

Netradiční stojan na deštníky

Designový stojan na deštníky

Dřevěný stojan na deštníky

Stojan na deštníky ve tvaru holínek

Netradiční stojan na deštníky

Kovový stojan na deštníky

Modrý stojan na deštníky

Stojan na deštníky do předsíně

Stojan na deštníky do předsíněPublikováno dne: 22.02.2018
Hodnocení článku:
(87.8%)

Autor článku

Marcela Beňová

Miluji psaní a nejraději mám ty najobyčajne témata. Fascinují mě detaily, které mění dům na domov - knihovna plná milovaných knih, fotorámečky se záběry z vysněných cest a šatník ve stylu Carrie Bradshaw. Mým tajným snem je mít jednou doma vlastní saunu :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Zrcadlo do předsíně rozhodně patří Zrcadlo do předsíně rozhodně patří

Máte ve své předsíni zrcadlo? AK vám v ní chybí, měli byste to co nejdříve napravit. V galerii najdete inspirace, kam ho do místnosti umístit.

Botník by neměl chybět ve vaší předsíni Botník by neměl chybět ve vaší předsíni

Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň

Předsíň je první místnost, kterou návštěvník vašeho bytu uvidí. Proto by měla působit přívětivě a vyvolávat v hostech hřejivou atmosféru hned po vstupu do bytu. Zajistit to můžete...


Přidat komentář