Severin AT 2589 automatický topinkovač
(81.4%)
Severin AT 2589 automatický topinkovač
Běžná cena: 909,00 Kč

Parametry a popis produktu

Exkluzivní a plně vybavený topinkovač oceníte v každé domácnosti. Vytvoříte s ním perfektně opečené topinky pro skvělý start dne. Vyroben je v moderním a kvalitním designu z nerezové oceli. Má integrovaný ohřívač žemlí. Přístroj sám vycentruje vložený krajíc chleba, takže bude rovneměrně opečený po obou stranách. Dále nabízí funkci rozmrazování s kontrolkou a funkci udržování teploty. Jeho plášť je tepelně izolovaný. Disponuje též nastavitelným termostatem, pojistkou proti vzpříčení chleba, přihrádkou na kabel a táckem na drobky ve spodní části přístroje.

Vlastnosti

BarvaStříbrná
StylModerní

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Severin AT 2589 automatický topinkovač myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 909,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Severin AT 2589 automatický topinkovač


Přidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy