Wire závěsné lampy - moderní svítidla

Přestože jsou světla důležitou součástí interiéru, mnoho lidí jejich výběr podceňuje. Kromě toho, že nám dovolují se bezpečně pohybovat a dotvářejí atmosféru v místnosti, vybrané světlo nám pomáhá se soustředit, případně příjemně relaxovat.

Při výběru lampy či lustru byste měli jako první popřemýšlet nad samotným účelem svítidla. Wire lampy jsou skvělým doplňkem a v závislosti na výběru žárovky se dají použít v každé místnosti. Pokud si zvolíte studené bílé světlo, bude se při něm moci lépe soustředit a udrží vaši pozornost, pokud si zvolíte teplé bílé světlo, které uklidňuje a uvolňuje, můžete při něm bez problémů odpočívat.

Wire lampy, tedy drátěné svítidla se vyznačují tím, že působí okrasně a žárovka je v nich odhalena. Pokud jste fanoušky takového osvětlení, nechte se při výběru inspirovat naší galerií.

Galéria obrázkov

Černé wire lampy

Steampunk wire lampy

Obývákové wire lampy

Wire lampa v obývacím pokoji

Wire lampa v studentském pokoji

Wire lampy do interiéru

Wire lampa v ložnici

Zajímavé wire lampyPublikováno dne: 21.11.2018
Hodnocení článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Závěsy se hodí do každého pokoje. Nevěříte?Závěsy se hodí do každého pokoje. Nevěříte?

Máte doma závěsy? Hodí se nejen do obývacího pokoje či ložnice, ale i do dětského pokoje a kuchyně. Jsou dekoračním doplňkem, který dodá místnosti svébytný ráz.

Vázy na květiny jako bytové doplňky do obývacího pokojeVázy na květiny jako bytové doplňky do obývacího pokoje

Alespoň jednu vázu má doma asi každý. Může jít o skleněný kousek s jednoduchým designem, nebo například o kovovou dekorativní vázu. Jakou máte doma vy?

Hexagon police se hodí do každého interiéruHexagon police se hodí do každého interiéru

Zejí stěny ve vaší domácnosti prázdnotou? Pak byste tento prostor mohli využít k umístění netradičních polic.


Přidat komentář