Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody

Jaro je za dveřmi a vy toužíte oživit nudnou kuchyni zářivými barvami? Letošním hitem je netradiční zelená ve všech odstínech - mátových, pistáciových, hráškově zelená či romantických smaragdových. Vyzkoušíte zelenou přímo na kuchyňské lince, stěnách, dlaždičky nebo doplňcích? Vaše kuchyně se promění na domácí zátiší jako vystřižené z katalogu.

Světlezelená kuchyň

Zelená linka, zástěna či stěny

Pokud vám to prostor v kuchyni dovoluje, zvolte si zelenou přímo na skříňkách a poličkách. Vaše kuchyň tak nabude jemný a netradiční vzhled. Možná toužíte jen po menší, časově a finančně nenáročné změně. V tom případě vsaďte na zelené odstíny stěn, které vyniknou zejména v slunečních prostorných místnostech nebo vybavte kuchyň zelenými doplňky i- zejména těmi živými. Zelená, to neznamená jen nevšední odstín stěn či svíčku s vůní lesa.

Obklopte se v kuchyni rostlinami a bylinkami. Vytvořte na okenním rámu či v blízkosti balkonu živý koutek, kde můžete pěstovat pro radost či na vaření nejrůznější bylinky, drobné odrůdy zeleniny a květiny na potěšení. Zelená barva vám v kuchyni vytvoří příjemnou oázu, odpočinkovou zónu, kde se po celém dni rada sejde celá rodina.

Pokud toužíte oživit malou kuchyň, vsaďte na zelené dlaždičky v netradičkých smaragdových odstínech. V kombinaci s bílou váš kuchyňský koutek získá exotickou atmosféru jako z roprávok Tisíce a jedné noci.

Galéria obrázkov

Hráškově zelená kuchyň

Lesklá zelená kuchyň

Malá zelená kuchyň

Pastelově zelená kuchyň

Retro zelená kuchyň

Světle zelená kuchyň

Tmavě zelená kuchyň

Výrazně zelená kuchyň

Zelená kuchyně

Zelená kuchyně kombinovaná se dřevem

Matná zelená kuchyň

Zelená kuchyně s černým lemováním

Zelené kuchyňské skříňky

Zeleno-šedá kuchyň

Zeleno-hnědá kuchyňPublikováno dne: 05.03.2018
Hodnocení článku:
(90.4%)

Autor článku

Marcela Beňová

Miluji psaní a nejraději mám ty najobyčajne témata. Fascinují mě detaily, které mění dům na domov - knihovna plná milovaných knih, fotorámečky se záběry z vysněných cest a šatník ve stylu Carrie Bradshaw. Mým tajným snem je mít jednou doma vlastní saunu :-)

V této kategorii najdete i:

Žluté kuchyně - potěší oko i duchaŽluté kuchyně - potěší oko i ducha

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volbaOranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.

Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostaneHnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane

Barva dřeva v kombinaci s bílou je pro kuchyně typická. Pokud nevíte, jakou kuchyni si zvolit, nad touto kombinací byste měli pouvažovat.


Přidat komentář