Černý gauč se stane dominantou každého obývacího pokoje

Obývák je společenskou, relaxační, odpočinkovou místností, ale i prostorem pro zábavu. Je místem setkávání celé rodiny při večerním sledování televize, čtení či hraní společenských her. Dominovat by jí proto měl pohodlný gauč, který by měl být největším kusem nábytku v místnosti.

Gauč udává místnosti ráz, dokáže ji zútulnit a vytvořit příjemnou atmosféru. V místnosti byste se neměli cítit stísněně a měli byste mít dostatek prostoru, abyste si mohli užít činnosti dle vašeho aktuálního zájmu.

Právě černý gauč by mohl udělat s vaší obývákem divy. Černá je velmi snadno kombinovatelná, proto můžete tmavosfarbený gauč kombinovat s barvami, které se vám líbí. Krokem vedle však nebude ani kombinace s černými doplňky.

Galéria obrázkov

Černý obývák

Černý gauč a dřevěný stolek

Černý gauč a křesla

Černý gauč a černé doplňky

Černý gauč, koberec a stěna

Černý kožený gauč

Černý látkový gauč

Dva černé gauče

Malý černý gauč

Obývák s černým gaučem

Tmavě šedý až černý gauč

Velký černý gaučPublikováno dne: 21.11.2018
Hodnocení článku:
(93.2%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.

Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň

Máte už vybrán stolek pod TV? Není to tak jednoduché jak jste si na začátku mysleli? Možná vám pomohou se rozhodnout naše tipy. Nechte se inspirovat naší galerií.


Přidat komentář