Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň

Chystáte se zařizovat obývák? Pak se výběru skříňky pod televizor nevyhnete. Často je to nejdominantnější prvek obývacího pokoje, někdy však jde o nenápadný element místnosti. Při výběru skříňky je důležité si uvědomit, zda hledáte kus nábytku, který bude sloužit i jako úložný prostor, nebo potřebujete jednoduchou skříňku, do které nechcete dát nic jiného pouze televizní program. Hledáte dzajnérsky kousek, nebo vám postačí skříňka, která nebude ničím výjimečná?

Vybrat si můžete buď závěsné, nebo klasické skříňky / stolky, které se ukládají na zem, mohou být s nožičkami, nebo bez nich. Nezapomínejte na to, že kromě klasiky v podobě masivního kousku s ostrými hranami a zásuvkami, máte na výběr i další netradičnější možnosti v různých stylech. Nechte se inspirovat naší galerií.

Galéria obrázkov

Bílá skříňka pod televizor kombinovaná se dřevem

Černá skříňka pod TV

Závěsná skříňka pod TV

Jednoduchá skříňka pod TV

Bílá skříňka pod TV

Dřevěná skříňka pod TV

Žluto-bílá skříňka pod TV

Bílá skříňka pod TV s nožičkamiPublikováno dne: 21.11.2018
Hodnocení článku:
(86.2%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéruZávěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostorGeometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.

Černý gauč se stane dominantou každého obývacího pokojeČerný gauč se stane dominantou každého obývacího pokoje

Je černý gauč dobrou volbou? Určitě ano. Podívejte se, jak dobře může v místnosti vypadat a s čím vším se dá kombinovat.


Přidat komentář