Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Relaxovat v interiéru se dá různými způsoby, jedním z puplárnych variant je odpočinek v závěsném houpacím křesle či v houpací síti. Díky této vychytávce se budete cítit tak trochu jako na pláži s palmami. Závěsné křeslo, ale i houpací sítě jsou běžnou součástí zahrad, jelikož se však hodí i do interiéru, stále více lidí propadlo trendu si je umístit do svých příbytků.

Závěsné houpací křeslo se skvěle hodí například do dětského pokoje, dítě ho může použít k lenošení a zábavu. Existují i verze pro dospělé, můžete si vybrat variantu pro jednoho, nebo velikost XXL pro více osob. Zábavu si však můžete užít i v houpací síti, v níž se taky příjemně odpočívá. Pokud si nevíte ve svém bytě závěsné křeslo nebo houpací síť představit, viz naši galerii a změníte názor.

Galéria obrázkov

Bílá houpací síť

Bílé závěsné houpací křeslo

Houpací síť

Houpací síť do bytu

Houpací síť do obýváku

Houpací síť v bytě

Modrá houpací síť

Žíhaná houpací síť

Tyrkysová houpací síť

Závěsné houpací křeslo

Závěsné houpací křeslo do bytuPublikováno dne: 21.11.2018
Hodnocení článku:
(89.2%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostorGeometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.

Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveňSkříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň

Máte už vybrán stolek pod TV? Není to tak jednoduché jak jste si na začátku mysleli? Možná vám pomohou se rozhodnout naše tipy. Nechte se inspirovat naší galerií.

Černý gauč se stane dominantou každého obývacího pokojeČerný gauč se stane dominantou každého obývacího pokoje

Je černý gauč dobrou volbou? Určitě ano. Podívejte se, jak dobře může v místnosti vypadat a s čím vším se dá kombinovat.


Přidat komentář