Šedý obývací pokoj - hodí se do každého bytu

Šedá patří k nejoblíbenějším barvám při zařizování interiéru. Je univerzální a výborně se kombinuje s ostatními barvami, což zaručuje obrovskou variabilitu v zařizování. Pokud máte rádi šedou barvu, nemusíte se bát ji v co největší míře použít například ve svém obýváku.

Vybírat si můžete od světlých lehkých bílo-šedých odstínů až po tmavě šedou, která na první pohled vypadá jako černá.

Nebojte se kombinací

Živě, přívětivě a teplo bude šedá působit v kombinaci se žlutou. Vhodné jsou spojení žluté se stříbrnošedou, šedou barvou kamene žij žlutošedý. Teplo do svého domova vnesete spojením šedé a červené, pokud ji zkombinujete s šedou, bude působit váš příbytek decentně, zdrženlivě a až trochu chladně.

Spojení šedé a zelené působí osvobozující, barva přírody v kombinaci s šedou vynikne. Obávat se nemusíte ani kombinací šedé a oranžové, šedé a fialové či šedé a hnědé. Oranžová prostor rozzáří a jakoby vystoupí z prostoru, a to i přesto, že v kombinaci s šedou se zářivý odstín oranžové tlumí. Hnědá je podobně jako zelená barvou přírody, vyvolává pocit stability a bezpečí. Spolu s šedou barvou bude interiér působit jako příjemné a teplé místo. Fialová je mentálně velmi stimulující barva, její účinky se v kombinaci s šedou se zmírňují a interiér působí luxusně.

Galéria obrázkov

Šedý gauč

Šedá stěna v obývacím pokoji

Šedý obyvák

Obývák laděný do siva

Šedá stěna a doplňky

Šedý gauč v obývacím pokoji

Obývací pokoj s šedými doplňky

Tmavě šedá stěna v obývacím pokoji

Světle šedý gauč a křeslo

Šedá stěna a křeslo

Šedé křeslo v obývacím pokoji

Slabě šedý gauč

Šedý gauč a polštářePublikováno dne: 19.11.2018
Hodnocení článku:
(90.4%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.

Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň

Máte už vybrán stolek pod TV? Není to tak jednoduché jak jste si na začátku mysleli? Možná vám pomohou se rozhodnout naše tipy. Nechte se inspirovat naší galerií.


Přidat komentář