DOMO DO9248J šnekový odšťavňovač
(79.8%)
DOMO DO9248J šnekový odšťavňovač
Běžná cena: 2 989,00 Kč

Parametry a popis produktu

Výkonný nízkootáčkový odšťavňovač s vertikálně umístěným šnekem potěší každého příznivce zdravé výživy a čerstvých šťáv z ovoce i zeleniny. Maximální výtěžnosti čisté šťávy s co nejmenším podílem odpadní dužiny dosahuje odšťavňovač pomocí lisování dužiny pomalu se otáčejícím šnekem. Šnek velkou silou lisuje dužinu proti pevným stěnám nádoby a přes sítko umístěné v přední části lisovací nádoby tak projde už jen vylisovaná šťáva. Tomu, aby se drahocenná vylisovaná šťáva nedostala zbytečně mezi zbylou drť pak napomáhá speciální gumová přepážka v odpadním otvoru. Výsledná drť je tak již téměř suchá. Nízké otáčky lisovacího šneku umožňují z každého kousku ovoce a zeleniny šetrně extrahovat maximum vitamínů a jiných důležitých látek. Pro zvýšení podílu dužiny ve šťávě pak můžete jemné sítko zaměnit za jeho hrubější variantu, nebo dokonce vsadit do lisovací nádoby speciální přepážku bez síta se záslepkou odpadního otvoru, která umožní perfektně rozmělnit například rozmrazené jahody nebo banány a připravit tak z nich lahodný studený dezert. Balení navíc obsahuje: nádobu na drť, nádobu na šťávu, pěchovadlo a kartáček na čištění.

Vlastnosti

Barvabílá + černá

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o DOMO DO9248J šnekový odšťavňovač myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 2 989,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka DOMO DO9248J šnekový odšťavňovač

Seznam článkůPřidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy