Severin ES 3566 odšťavňovač ovoce a zeleniny
(80.8%)
Severin ES 3566 odšťavňovač ovoce a zeleniny
Běžná cena: 1 179,00 Kč

Parametry a popis produktu

Díky odšťavňovači značky SEVERIN si budete moci během chvilky vychutnat šťávu z jakéhokoliv ovoce či zeleniny, na kterou máte zrovna chuť. Využívá inovativní technologii, která je navržena pro maximalizaci výsledku lisování. Objem nádoby na šťávu je 0,5 l, objem nádoby na odpad je 1,5 l. Přístroj má 2 rychlosti, díky kterým je schopný zpracovat měkké i tvrdé přísady. Je schopen výkonu až 19000 otáček za minutu. Praktická plnící šachta má průměr 6 cm a výtokový nástavec nabízí funkci Anti-Drip. Odnímatelné části lze jednoduše umývat pod tekoucí vodou. Na spodní části přístroje jsou protiskluzové nožky, takže bude pevně stát na kuchyňské lince.

Vlastnosti

BarvaStříbrná

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Severin ES 3566 odšťavňovač ovoce a zeleniny myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 1 179,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Severin ES 3566 odšťavňovač ovoce a zeleniny

Seznam článkůPřidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy