Bosch MFW 68660 recenze, test. Elektrický mlýnek na maso s bohatým příslušenstvím

Milujete domácí hamburgery? A co tak domácí klobásky a jitrnice? Na to, abyste si je mohli připravit, potřebujete kvalitní mlýnek na maso. Díky němu připravíte nejen najemno namleté maso, ale také domácí linecké koláčky nebo makový či ořechový štrúdl s pohárem ovocného džusu.

Mlýnek na maso Bosch MFW 68660 recenze

To všechno a ještě mnohem víc dokážete připravit prostřednictvím jediného elektrického multifunkčního mlýnku Bosch ProPower MFW 68660.

Zaujal vás multifunkčný mlynček na mäso Bosch ProPower MFW 68660? V ✅ internetovom obchode Hej.sk ho získate s dopravou zdarma.

Bosch ProPower MFW 68660 – základní charakteristika

Elektrický mlýnek na maso a zeleninu ProPower MFW model 68660 je univerzální zařízení, které se svým výkonem 800 W a blockingpowerem až 2200 W pomele rychle a hladce cokoliv, co budete chtít od masa, ovoce přes mák, ořechy až po tvrdou zeleninu. Dokáže zpracovat až 4,3 kg masa za jedinou minutu. Vyrábí ho firma Bosch, která se výrobě kvalitních spotřebičů věnuje už přes 100 roků. O tom, že jde o výrobky kvalitní značky, svědčí také spolupráce s NASA. Tento mlýnek je toho jen příkladem, překvapí vás nejen svým výkonem, ale také množstvím nástavců, které jsou částí příslušenství.

Funkce univerzálního robota

Mlýnek MFW 68660 vám pomůže s přípravou mnohých jídel a nápojů. Když si ho koupíte, zjistíte, že jeden jediný stroj vám nahradí v domácnosti minimálně další tři. Prvním je samotný mlýnek na potraviny, s nímž můžete mlít maso, ořechy, mák, kávu... Dalším strojem je plnič klobás, jitrnic a párků. Prostřednictvím 4 kotoučových struhadel si dokážete nastrouhat okurky, rajčata, kiwi na pravidelné, tenké nebo hrubé kroužky a mrkev, sýr, petržel, brambory na pásky. Umožňuje nejen tenké a hrubé strouhání nebo krájení, ale také drcení a loupání. Zlatým hřebíčkem mlýnku je možnost připravit si zdravý a 100procentní džus. Lis na ovoce promění mlýnek na odšťavovač ovoce a připraví vám lahodný ovocný koktail. Takže nahradí rovnou 4 kuchyňské spotřebiče = odšťavovač, mlýnek, struhadlo, plnič a tvarovač klobás. S bohatou výbavou zvládne provést přes 20 různých funkcí.

Multifunkční kuchyňský robot Bosch MFW 68660

Bohaté příslušenství

Kuchyňský robot má mnoho funkcí, za které vděčíme bohatému příslušenství. Samotný robot je vybavený velkým plnicím tácem, na který lze klást i větší kusy potravin, což znamená, že nemusíte suroviny, např. maso, přidržovat rukou nebo krájet na menší části. Strouhat a krájet zeleninu, sýr a ovoce můžete až na 4 rotačních struhadlech. S výrobou klobásek a jitrnic vám pomůže plastový úzký náhubek. Na pomletí masa do klobásek zase nástavec na mletí masa se 3 mlecími sítky. Na ovocný džus vám poslouží nástavec na lisování ovoce a odšťavování, a přestože je robot vybavený velkým vstupním otvorem pro ještě jednodušší a rychlejší zpracování surovin je tu pěchovadlo. Abyste ty nejdůležitější nástavce měli vždy po ruce, sítka na maso se nacházejí přímo v robotu, v horní části v úložném prostoru. Kabel je také důmyslně uschovaný, na spodní straně. Celé příslušenství tvoří:

 • 3 mlecí sítka,
 • nástavec na kebbe,
 • nástavec na klobásy,
 • přídavný píst na salámy a uzeniny,
 • 4 struhadla,
 • nástavec na lisování ovoce,
 • plnicí miska,
 • pěchovadlo.

Multifunkční kuchyňský mlýnek Bosch ProPower MFW 68660 příslušenství

V jednoduchosti je síla

Multifunkční mlýnek na maso Bosch ProPower je přístroj, který vám usnadní přípravu různých pokrmů, dokonce i tradičního lisabonského jídla kebbe. Špičkový výkon 800 a 2200 W vám ušetří čas a vynaloženou energii. Je tak šikovný a ostrý, že maso dokáže pomlít rychlostí 4,3 kg za minutu. Kromě normálního chodu disponuje i chodem zpětným, který se snadno ovládá. Robot má jen 3 tlačítka, jedním mlýnek zapnete/vypnete, dalším spustíte opačný chod a třetí je pojistné tlačítko. Jeho obsluhu určitě zvládnou i začátečníci, stejně jako jeho údržbu.

Vaše zkušenosti

Mlýnek, aspoň podle hodnocení na heureka.sk, hodnotíte pozitivně, oceňujete hlavně jeho rychlost a univerzální využití. Někteří mají výhrady k jeho hlučnějšímu chodu a nelíbí se vám, že příslušenství je zčásti z plastu. Mnohem víc příspěvků je pozitivních a koupě mlýnku nebudete litovat, dokonce byste se pro něj rozhodli opět.

Recenze a zkušenosti s mlýnkem na maso Bosch ProPower MFW 68660

Mlýnek na maso a náš test

Součástí našich recenzí není jen poskytnout informace, které jsou běžně dostupné, ale podělit se s vámi i o ty skutečné. Proto jsme provedli na mlýnku ProPower MFW 68660 test, ve kterém jsme se zaměřili na jeho výkon, sílu, funkčnost, univerzálnost, manipulaci a ovládání. Zajímá vás, jak to dopadlo?

Líbilo se nám

Při testování jsme zkoušeli výkon a rychlost spotřebiče. Nezklamal ani výkon a ani rychlost. Při zpracování tvrdších potravin, brambor a kedluben na zeleninové placky to bylo o něco pomalejší, ale výsledek byl přijatelný. Oceňujeme velikost plnicí misky, do které jsme dali skutečně různou směs ořechů, máku apod., mlýnek se s drcením pěkně vyrovnal. Nezasekl se a při své práci vůbec nezaváhal. Ovládá se jednoduše, super je, že i při zpracování tvrdších pokrmů je stabilní a že nesklouzává ze stolu. Nástavce se vyměňují jednoduše a poměrně rychle. Intuitivně se ho naučíte téměř okamžitě obsluhovat. Nám vůbec nepřekáželo, že některé z nástavců byly z plastu. Ty, které by měly být z pevného kovu, byly a na ostatních je použitý vysoce odolný plast. Například těsnicí závity a sítka na mletí masa jsou z kovu. Mlýnek šetří i místo v kuchyni. Vyhodilij sme odšťavovač, 6 struhadel a toto kuchyňské nádobí jsme nahradili mlýnkem MFW 68660. V kuchyňské lince nám, konečně, vzniklo trochu prostoru. Mimochodem, v návodě na obsluhu jsou i příklady receptů, co si pomocí mlýnku můžete připravit.

Multifunkční mlýnek na maso Bosch ProPower MFW 68660 plnící tácek

Nelíbilo se nám

Skutečně je trochu hlučnější. V prvním okamžiku nás odrazovala i jeho cena, ale zase na druhé straně je to Bosch, což už vypovídá o tom, že půjde o kvalitní produkt. Každopádně, když jsme ho vyzkoušeli, byli jsme spokojení a po skupinové analýze jsme se shodli, že cena je v porovnání s výkonem výhodná. Navíc jsme porovnávali i ceny jiných mlýnků a zjistili jsme, že tradiční mlýnek na maso stojí stejně jako tento a ani zdaleka nemá tolik funkcí jako ProPower MFW 68660.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaká je cena Bosch ProPower MFW 68660?

Cena multifunkčního robota závisí na prodejně, ve které ho kupujete. Orientační cena je kolem 145 €, v ceně je zahrnuté i příslušenství.

Jaké funkce má ProPower MFW 68660?

Funkce mlýnku vyplývají z příslušenství, které obsahuje. Na základě toho můžeme říct, že mezi jeho hlavní funkce patří: drcení, krájení, strouhání, mletí, odšťavování nebo lisování, příprava kebbe, ale také plnění klobás a jitrnic.

Co obsahuje ProPower MFW 68660?

Součástí balení mlýnku na maso je bohaté příslušenství, do kterého patří: 3 mlecí sítka, nástavce na kebbe, nástavec na klobásy, přídavný píst na salámy a uzeniny, 4 struhadla, nástavec na lisování ovoce, plnicí miska, pěchovadlo.

Bosch MFW 68660 nástavce na strouhání

Jaké jsou základní parametry ProPower MFW 68660?

 • Typ zařízení = elektrický mlýnek na maso
 • Počet rychlostí = 1
 • Výkon = 2 200 W
 • Rychlost zpracování masa = 4,3 kg/min.
 • Rozměry = 29,5 x 19,9 x 25,4 cm (h x š x v)
 • Hrubá hmotnost = 6,4 kg
 • Typ hřídele = horizontální
 • Materiál = kov, plast

Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Přesně taková je bílá barva, která se stále více objevuje i jako barva kuchyně.

Žlutý obývací pokoj vás nabije energií Žlutý obývací pokoj vás nabije energií

Žlutá je barva slunce, rozzáří každou místnost. Podlehněte kouzlu této barvy a zkuste ji zakomponovat i do svého bytu. Uvidíte, že obývací pokoj v žlutých odstínech každého okouzlí.

Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat

Pokud máte rádi červenou barvu, určitě se jí při zařizování bytu nevyhýbejte. Hodí se do každé místnosti, dokonce i do koupelny. Nevěříte? Pak si to ověřte v naší galerii.Publikováno dne: 21.10.2020
Hodnocení článku:
(92%)

V této kategorii najdete i:

Xiaomi Roborock Sweep one S50 a S55 – recenze a zkušenosti po 2 měsících používáníXiaomi Roborock Sweep one S50 a S55 – recenze a zkušenosti po 2 měsících používání

Recenze Kärcher WD 3 – víceúčelový vysavač za skvělou cenu!Recenze Kärcher WD 3 – víceúčelový vysavač za skvělou cenu!

Tento výrobce patří v segmentu vysavačů mezi zaručenou kvalitu. Po více než třech měsících používání přicházíme s recenzí tohoto produktu. A jak si Kärcher počínal?

Recenze Rowenta Clean and Steam RY7557WH – kvalitní parní vysavač!Recenze Rowenta Clean and Steam RY7557WH – kvalitní parní vysavač!

Otestovali jsme pro vás vysavač v kombinaci s parním mopem Rowenta Clean and Steam RY7557WH. Jak si vysavač a mop v jednom počínal v našem testu? Čtěte dál a dozvíte se všechno podstatné.