Hry Albi v kostce milují děti i dospělí! Vyberete si přírodu, film nebo historii?

Žijeme v době internetu a přístup k informacím je prakticky neomezený. Přesto lze vidět mezi dětmi a dospívající mládeží zajímavý jev. Nejmladší generace si je tak jistá tím, že všechno najde na internetu, že ztrácí zájem učit se nové věci.

Albi v kostce - obsah balení

Máme nenásilný tip, jak s tímto neduhem zatočit a ještě se při tom i celá rodina fantasticky pobavíte. Vyzkoušejte stolní hry Albi V kostce. Prozradíme vám, jaká různá vydání existují. Oprášíte si svoje staré vědomosti a děti se naučí spoustu nových věcí. A to dobrovolně. 

Co je to Albi V kostce?

Hra V kostce je slovenská verze populární britské hry BrainBox, která patří do portfolia společnosti Green Board Games. Společnost se od svého vzniku na začátku 90tých let zabývá vymýšlením edukativních her, při kterých se zabaví celé rodiny a zároveň se naučí spoustu nových věcí. Právě v této filozofii spočívá přidaná hodnota každé hry z dílny společnosti. Licenci na hru vlastní u nás společnost Albi, která se zabývá prodejem dárkových předmětů či her. 

Pravidla hry jsou poměrně jednoduchá. Hra je určená pro 1 a víc hráčů. V každém kole si vyberete jednu kartičku. Díváte se na ni po dobu, dokud neuběhne čas na přesýpacích hodinách. Následně hodíte kostkou a podle čísla, které padne, vám váš protihráč přečte otázku. Představte si, že hráte verzi V kostce svět. Protihráč vám položí otázku, která zní: Je na vlajce Itálie zelená barva? Pokud jste si kartičku správně nastudovali, odpovídat bude lehké. Cílem hry je během 10 minut nasbírat co nejvyšší počet kartiček. Potrapte si mozkové závity a zabavte se.

Nejprodávanější edice Albi V kostce!

V současnosti se na našem trhu prodává klasická verze hry V kostce, ale i různé speciální edice jako V kostce zvířata, vesmír, historie, Slovensko, moje první obrázky, pohádky a mnohé další. Většina z edicí je určená pro všechny od 8 roků, ale některá vydání si zahrají už i 4letí prcci. Při hře se zabaví i dospěláci. Jak je to možné? No přece proto, že si zopakujete základní informace ze školy, které jste už možná časem zapomněli. Hra je vymakaná a stojí kolem 13 eur, což vůbec není mnoho.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Přemýšlíte nad tím jaká barva se hodí k tyrkysové? Jednoznačně šedá! Tyrkysová působí uklidňujícím dojmem a šedá velmi dobře nahrazuje fádní bílou.

Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit

Posviťme si aspoň trochu na to, co všechno by nám červená barva měla nabídnout. Nápady na designování a kombinování barev se nechte inspirovat fotkami v článku. 

Vázy na květiny jako bytové doplňky do obývacího pokoje Vázy na květiny jako bytové doplňky do obývacího pokoje

Alespoň jednu vázu má doma asi každý. Může jít o skleněný kousek s jednoduchým designem, nebo například o kovovou dekorativní vázu. Jakou máte doma vy?Publikováno dne: 10.05.2021
Hodnocení článku:
(92.2%)

V této kategorii najdete i:

Šátky na nošení dětí – jak vybrat, vázání, recenzeŠátky na nošení dětí – jak vybrat, vázání, recenze

Nošení děťátka v šátku je pohodlné a praktické, zajišťuje soukromí při kojení na veřejnosti. Poradíme vám, jak si vybrat vhodný šátek, který uspokojí vaše požadavky.

Školní potřeby pro prváka – taška, sešity, desky a obaly na sešity, penál i školní pomůckyŠkolní potřeby pro prváka – taška, sešity, desky a obaly na sešity, penál i školní pomůcky

Máte doma budoucího školáka a vy už myslíte na to, co jako prvák potřebuje? Před nákupem je dobré vědět, co bude ve škole skutečně potřebovat.

Helium na párty ve spreji? Super do balonů i na vdechování a změnu hlasuHelium na párty ve spreji? Super do balonů i na vdechování a změnu hlasu

Helium na párty dokáže díky svým vlastnostem vykouzlit úsměv na tvářích mnohých dětí, ale i dospělých. Kromě toho, že  helium ve vzduchu udrží balony , dokáže udržet i  vysokou úroveň...