Silvestrovský večer je už tady! Připravte si originální výzdobu na domácí večírek!

Už jen několik hodin nás dělí od nového roku. Taková událost si žádá vymyslet zábavný program pro rodinu a přátele. Někdo tráví čas na horách, jiný se rád zabaví na kulturním programu ve městě. Pokud patříte k těm, kteří se těší na zábavu u domácího krbu, a během silvestrovského večera očekáváte hosty, připravte jim příjemné překvapení.

 Silvestrovská párty 2018

Několik drobných dekorací a nápadů dokáže povznést domácí večírek na nezapomenutelnou událost, na kterou budou vaši známí ještě dlouho vzpomínat.

Slavnostně prostřený stůl

Ať už se chystáte nabídnout hostům slavnostní večeři o několika chodech, nebo naopak připravujete švédské stoly plné oblíbených dobrot, nezapomeňte ho vyzdobit tak, jak si tato příležitost zaslouží. Jestliže během vánočních svátků volíme zejména elegantní a nevtíravé barvy, během silvestrovské noci se můžeme dosyta vybláznit.

Co takhle zkusit něco tradičního a výrazného? Kombinace zlaté, bílé a černé barvy je totiž nesmrtelná!

Silvestrovská výzdoba na stůl

Zvolte si výrazný doplněk, který rozzáří celou slavnostní tabuli, například ubrus v červeném, vínovém nebo malinovém odstínu. K němu snadno zkombinujete jednobarevné ubrousky nebo ubrousky s veselým vánočním motivem a prostřený stůl doplníte několika svícny.

Výzdoba na silvestrovském stole

Jestli máte naopak rádi klasiku i během oslav příchodu nového roku, vyberte si moderní metalické odstíny, zlatou, stříbrnou a měděnou barvu, které netradičně doplňte jemnými pastelovými odstíny.

Výzdoba na Silvestra

Hitem sezóny je určitě růžová, kterou najdete i na vánočních stromcích, ale příjemně vynikne například modrá či krémová.

Silvestrovské speciality nemusíte podávat na porcelánu po babičce. Právě naopak! Poslední den v roce si i vy zasloužíte odpočinek od uklízení kuchyně a umývání nádobí - připravte pro svoje hosty papírové talířky a pohárky. Vy si ušetríte starosti a hosté se nemusí bát, že rozbijí některý vzácný kus servisu.

Plastové pohárky na silvestrovskou párty

Vyhrát si však lze i s klasickými skleněnými poháry a lahvemi sektu...

Vyzdobeny sklenice na šampaňské na Silvestra

Vyzdobeny láhve sektu na Silvestra

Balony, konfety a šampaňské

Chcete přeměnit obývák na spoločenský sál za pár korun? Dovezte si z obchodu větší množství balonů, které můžete vhodně naaranžovat po místnosti. Veselé barvy nebo netradiční tvary vykouzlí úsměv na tváři dětem i dospělým. Pro neopakovatelný efekt můžete balony naplnit heliem, takto vytvoříte nejen zajímavý efekt, ale balony můžete využít na různé společenské hry.

Balóny s héliem na Silvestra

Silvestrovská dekorace z balónů

Silvestrovská výzdoba se neobejde bez konfet, barevných papírových řetězů a světýlek. Na okna můžete zavěsit několik barevných lampionů, papírových hvězd nebo se potrápit a vlastnoručně připravit nápis na přivítání Nového roku.

Papírová výzdoba na Silvestra

Silvestrovská girlanda na zavěšení

Novoroční přípitek si zaslouží něco speciálního. Dejte vychladit šampanské a vyrobte pro pozvané originální dárek v podobě jmenovky na přípitkový pohár. Takto si každý host zapamatuje, který pohár patří právě jemu a vaše návštěva určitě ocení takovou milou pozornost ze strany hostitele.

Sklenice na šampaňské na Silvestra

Zachovejte si vzpomínky

Očekáváte mladé hosty? Připravte jim zábavné překvapení. Drobností, bez které se dnes neobejde žádný večírek, je vhodně naaranžovaný koutek s fotostěnou. Tu můžete vyzdobit plakátem, konfetami nebo balony.

Fotostena na silvestrovskou párty

Nachystejte si instax fotoaparát, který vás do několika minut potěší originálními a vtipnými momentkami. Ty můžete vhodně naaranžovat nebo darovat hostům na památku. Nazapomeňte ani na zábavné rekvizity, které fotky oživí – oblíbené jsou klobouky, parohy nebo vousy a brýle na hůlce.

 Papírové doplňky k fotostěny

 

Své hosty můžete potěšit i drobností, která jim pomůže přivítat první vteřiny nového roku.

Silvestrovské prskavky pro hosty

Nový rok už téměř klepe na dveře. Přejeme vám, aby s sebou přinesl mnoho příjemných chvil  a věříme, že i v roce 2019 u nás najdete spoustu zajímavých a užitečných článků. Všechno dobré přeje redakce Veselého bydlení.

 

zdroj obrázků: pinterest.com

Autor článku

Marcela Beňová

Miluji psaní a nejraději mám ty najobyčajne témata. Fascinují mě detaily, které mění dům na domov - knihovna plná milovaných knih, fotorámečky se...


Přidat komentářPublikováno dne: 31.12.2018
Hodnocení článku:
(90.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší dárky ke kolaudaci: Víte, čím překvapit domácí? Nejlepší dárky ke kolaudaci: Víte, čím překvapit domácí?

Kolaudace nového domu či bytu je skvělou příležitostí k tomu, abychom se setkali s přáteli nebo rodinou. Je dobrým zvykem, že pozvaní hosté přinesou s sebou i nějaký dar. Víte, co je...

Kamenný koberec: Dodejte nejen podlaze v exteriéru jedinečný vzhled Kamenný koberec: Dodejte nejen podlaze v exteriéru jedinečný vzhled

Co je to za výmysl? Kamenný koberec je poměrně neznámým, ale moderním druhem podlahové krytiny. Svoje příznivce si získá nejen neobvyklým vzhledem, funkčností, snadnou údržbou, ale také...

Poznáte všechny typy interiérového stínění? Je jich víc, než si myslíte Poznáte všechny typy interiérového stínění? Je jich víc, než si myslíte

Připravili jme pro vás sumář typů žaluzií vhodných pre vnitřní prostory vašeho domu tak, aby jejich opatření pro vaši domácnost skončilo vždy happyendem. Jaké máte možnosti? Poradíme vám!