Vánoční nálepky na okna jsou velkým hitem

Při slovíčku Vánoce se zřejmě každému vybaví úžasná rodinná atmosféra, bohatý stromeček, světýlka na domech a nádherné vánoční dekorace. Možná i vy jste z těch, kteří milují vánoční dekorování, kterým vnesou vánoční atmosféru do celého domu či bytu.

Vánoční nálepka na okna - sněhová vločka

Někde ještě ani první sníh nenapadl, ale Vánoce lze cítit už na kilometry daleko. Trendy v oblasti vánoční výzdoby se mění rok od roku. Určitě však vždy setrvá i vánoční klasika. Přece ale nemusí být na škodu vyzkoušet něco nového. Slyšeli jste už o vánočních nálepkách na okna? Nejde o žádnou novinku, ale věřte, že k vám domů mohou přinést pořádnou dávku kreativity. Pokud si tedy dáte záležet na detailech, vánoční nálepky jsou skvělým řešením.

Krásné vánoční nálepky na okna

Velký hit vánoční výzdoby

Výhodou těchto nálepek je to, že skutečně jde o levný druh výzdoby, který ale s sebou přináší silné estetické cítění, resp. vám ho umožní do prostoru přinést. Nálepkami můžete docílit skutečný efekt, jaký si přejete. Kombinovat můžete jednobarevné či vícebarevné nálepky, různé vzory či motivy od vzniku světa. Vždyť ve fantazii se meze nekladou. Na okně se mohou vyjímat krásné sněhové vločky, sněhuláci, stromečky, sobi nebo krásné dárky a pokračovat bychom ještě mohli velmi dlouho. Vánoce jednoduše mají svoje kouzlo.

Seberealizace může překvapit

Pokud se vám zdá, že v obchodě jste nenašli to, co hledáte, nezoufejte. I když výběr vánočních nálepek je víc než bohatý, realizovat se můžete i vy. Stačí když máte estetické cítění, chuť a aspoň trochu šikovné ruce. Nálepky můžete zkombinovat s chvojinou a šiškami a vytvořit krásné vánoční aranžmá.

Vánoční nálepky na okně s chvojím

Pokud chcete být 100% originální, potom si můžete vyrobit vlastní nálepky. Není až tak náročné a zapojit můžete například i děti, které se určitě potěší. Když na to půjdeme nejjednodušeji, postačí vám papír, lepicí páska a nůžky. Pokud byste chtěli mít výsledek trochu dokonalejší, použít můžete speciální papír na samolepky a přenosku. Avšak není to nutnost. Vlastní výroba vloček, zvonků, kuliček, stromečků, sobů, jesliček, či dokonce celého betléma má něco do sebe. Už samotná výroba bude provázená vánoční náladou.

Krásné, kreativní, praktické

Vánoční nálepky na okna ale nejsou jen nádherným dekoračním doplňkem. Mnozí z vás se možná strachují, že když je jednou na okno dají, dolů půjdou jen velmi těžko a zůstanou po nich nepěkné fleky.

Nálepka na sklo s vánočním motivem

Ne, nebojte se, po těchto nálepkách určených na okna žádné fleky nezůstávají. Nálepky nezanechávají žádné otisky, a když je nalepíte nazpět na fólii či mastný papír, můžete je použít i příští rok. Nálepky můžete nalepit i na jiná místa než okna. Stačí když najdete hladký povrch a nalepit je můžete i na dřevo či kov. Vyzdobit tak můžete i zárubně dveří nebo dveře samotné.

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Hexagon police se hodí do každého interiéru Hexagon police se hodí do každého interiéru

Zejí stěny ve vaší domácnosti prázdnotou? Pak byste tento prostor mohli využít k umístění netradičních polic.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.

Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek

Modrá je do ložnice nejvhodnější volbou, protože podporuje spánek. Hodí se na stěny, dekorace i na povlečení. Ověřte si to.Publikováno dne: 15.12.2019
Hodnocení článku:
(90.2%)

V této kategorii najdete i:

Zahradní sprcha – solární přenosná, nebo zděná? Montáž, cena, zkušenostiZahradní sprcha – solární přenosná, nebo zděná? Montáž, cena, zkušenosti

Přemýšlíte nad koupí zahradní sprchy? Toto „zařízení“ skutečně není na škodu. Poslouží jako náhrada, ale i doplněk k bazénu, ušetří finance a v některých případech i uklízení.

Barva roku 2020 a jak ji využít v interiéruBarva roku 2020 a jak ji využít v interiéru

Společnost v oblasti analýzy trendů v oblasti barev Pantone Color Institute vybrala za barvu roku 2020 klasickou modrou. Poradíme vám, jak ji využít v interiéru.

Řasokoule pěstování v akváriu a péče. Víte, kde koupit?Řasokoule pěstování v akváriu a péče. Víte, kde koupit?

Řasokoule je perfektním doplňkem do interiéru, ale také skvělým dárkem pro kamarádku. Jak sa o ni starat? Poradíme vám v našem článku. Čtěte dál.