Vánoční nálepky na okna jsou velkým hitem

Při slovíčku Vánoce se zřejmě každému vybaví úžasná rodinná atmosféra, bohatý stromeček, světýlka na domech a nádherné vánoční dekorace. Možná i vy jste z těch, kteří milují vánoční dekorování, kterým vnesou vánoční atmosféru do celého domu či bytu.

Vánoční nálepka na okna - sněhová vločka

Někde ještě ani první sníh nenapadl, ale Vánoce lze cítit už na kilometry daleko. Trendy v oblasti vánoční výzdoby se mění rok od roku. Určitě však vždy setrvá i vánoční klasika. Přece ale nemusí být na škodu vyzkoušet něco nového. Slyšeli jste už o vánočních nálepkách na okna? Nejde o žádnou novinku, ale věřte, že k vám domů mohou přinést pořádnou dávku kreativity. Pokud si tedy dáte záležet na detailech, vánoční nálepky jsou skvělým řešením.

Krásné vánoční nálepky na okna

Velký hit vánoční výzdoby

Výhodou těchto nálepek je to, že skutečně jde o levný druh výzdoby, který ale s sebou přináší silné estetické cítění, resp. vám ho umožní do prostoru přinést. Nálepkami můžete docílit skutečný efekt, jaký si přejete. Kombinovat můžete jednobarevné či vícebarevné nálepky, různé vzory či motivy od vzniku světa. Vždyť ve fantazii se meze nekladou. Na okně se mohou vyjímat krásné sněhové vločky, sněhuláci, stromečky, sobi nebo krásné dárky a pokračovat bychom ještě mohli velmi dlouho. Vánoce jednoduše mají svoje kouzlo.

Seberealizace může překvapit

Pokud se vám zdá, že v obchodě jste nenašli to, co hledáte, nezoufejte. I když výběr vánočních nálepek je víc než bohatý, realizovat se můžete i vy. Stačí když máte estetické cítění, chuť a aspoň trochu šikovné ruce. Nálepky můžete zkombinovat s chvojinou a šiškami a vytvořit krásné vánoční aranžmá.

Vánoční nálepky na okně s chvojím

Pokud chcete být 100% originální, potom si můžete vyrobit vlastní nálepky. Není až tak náročné a zapojit můžete například i děti, které se určitě potěší. Když na to půjdeme nejjednodušeji, postačí vám papír, lepicí páska a nůžky. Pokud byste chtěli mít výsledek trochu dokonalejší, použít můžete speciální papír na samolepky a přenosku. Avšak není to nutnost. Vlastní výroba vloček, zvonků, kuliček, stromečků, sobů, jesliček, či dokonce celého betléma má něco do sebe. Už samotná výroba bude provázená vánoční náladou.

Krásné, kreativní, praktické

Vánoční nálepky na okna ale nejsou jen nádherným dekoračním doplňkem. Mnozí z vás se možná strachují, že když je jednou na okno dají, dolů půjdou jen velmi těžko a zůstanou po nich nepěkné fleky.

Nálepka na sklo s vánočním motivem

Ne, nebojte se, po těchto nálepkách určených na okna žádné fleky nezůstávají. Nálepky nezanechávají žádné otisky, a když je nalepíte nazpět na fólii či mastný papír, můžete je použít i příští rok. Nálepky můžete nalepit i na jiná místa než okna. Stačí když najdete hladký povrch a nalepit je můžete i na dřevo či kov. Vyzdobit tak můžete i zárubně dveří nebo dveře samotné.

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Retro obývací pokoj - vsaďte na explozi barev Retro obývací pokoj - vsaďte na explozi barev

Prvky retro stylu nás obklopují každý den. Spojení moderního a retra se líbí nejen mladším, ale i starším ročníkům. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj obývací pokoj oživíte netradičním...

Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek

Modrá je do ložnice nejvhodnější volbou, protože podporuje spánek. Hodí se na stěny, dekorace i na povlečení. Ověřte si to.

Žlutá koupelna - i doplňky rozhodují Žlutá koupelna - i doplňky rozhodují

Nebojte se žluté! Každý den s ní můžete začínat ráno v koupelně, zlepšit si náladu, když si půjdete umýt ruce, jestli se dostat do hravé nálady, když se půjdete přepudrovat.Publikováno dne: 15.12.2019
Hodnocení článku:
(90%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak zařídit trucovnu pro chlapa?Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho muže. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?

Přehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálůmPřehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálům

Přehoz na postel je nejen estetickou záležitostí, ale také chrání vaše ložní prádlo před prachem, který víří v místnosti. Navíc dodá místnosti šmrnc. Nevěříte?

Slevové kódy na nábytek, spotřebiče a elektronikuSlevové kódy na nábytek, spotřebiče a elektroniku

Dnes už najdete slevové kupony a kódy téměř na všechno, co běžně kupujete. Často je můžete využít při nákupu ve velkých a ověřených e-shopech a ušetřit tak pár korun.