Vánoční nálepky na okna jsou velkým hitem

Při slovíčku Vánoce se zřejmě každému vybaví úžasná rodinná atmosféra, bohatý stromeček, světýlka na domech a nádherné vánoční dekorace. Možná i vy jste z těch, kteří milují vánoční dekorování, kterým vnesou vánoční atmosféru do celého domu či bytu.

Vánoční nálepka na okna - sněhová vločka

Někde ještě ani první sníh nenapadl, ale Vánoce lze cítit už na kilometry daleko. Trendy v oblasti vánoční výzdoby se mění rok od roku. Určitě však vždy setrvá i vánoční klasika. Přece ale nemusí být na škodu vyzkoušet něco nového. Slyšeli jste už o vánočních nálepkách na okna? Nejde o žádnou novinku, ale věřte, že k vám domů mohou přinést pořádnou dávku kreativity. Pokud si tedy dáte záležet na detailech, vánoční nálepky jsou skvělým řešením.

Krásné vánoční nálepky na okna

Velký hit vánoční výzdoby

Výhodou těchto nálepek je to, že skutečně jde o levný druh výzdoby, který ale s sebou přináší silné estetické cítění, resp. vám ho umožní do prostoru přinést. Nálepkami můžete docílit skutečný efekt, jaký si přejete. Kombinovat můžete jednobarevné či vícebarevné nálepky, různé vzory či motivy od vzniku světa. Vždyť ve fantazii se meze nekladou. Na okně se mohou vyjímat krásné sněhové vločky, sněhuláci, stromečky, sobi nebo krásné dárky a pokračovat bychom ještě mohli velmi dlouho. Vánoce jednoduše mají svoje kouzlo.

Seberealizace může překvapit

Pokud se vám zdá, že v obchodě jste nenašli to, co hledáte, nezoufejte. I když výběr vánočních nálepek je víc než bohatý, realizovat se můžete i vy. Stačí když máte estetické cítění, chuť a aspoň trochu šikovné ruce. Nálepky můžete zkombinovat s chvojinou a šiškami a vytvořit krásné vánoční aranžmá.

Vánoční nálepky na okně s chvojím

Pokud chcete být 100% originální, potom si můžete vyrobit vlastní nálepky. Není až tak náročné a zapojit můžete například i děti, které se určitě potěší. Když na to půjdeme nejjednodušeji, postačí vám papír, lepicí páska a nůžky. Pokud byste chtěli mít výsledek trochu dokonalejší, použít můžete speciální papír na samolepky a přenosku. Avšak není to nutnost. Vlastní výroba vloček, zvonků, kuliček, stromečků, sobů, jesliček, či dokonce celého betléma má něco do sebe. Už samotná výroba bude provázená vánoční náladou.

Krásné, kreativní, praktické

Vánoční nálepky na okna ale nejsou jen nádherným dekoračním doplňkem. Mnozí z vás se možná strachují, že když je jednou na okno dají, dolů půjdou jen velmi těžko a zůstanou po nich nepěkné fleky.

Nálepka na sklo s vánočním motivem

Ne, nebojte se, po těchto nálepkách určených na okna žádné fleky nezůstávají. Nálepky nezanechávají žádné otisky, a když je nalepíte nazpět na fólii či mastný papír, můžete je použít i příští rok. Nálepky můžete nalepit i na jiná místa než okna. Stačí když najdete hladký povrch a nalepit je můžete i na dřevo či kov. Vyzdobit tak můžete i zárubně dveří nebo dveře samotné.

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit

Posviťme si aspoň trochu na to, co všechno by nám červená barva měla nabídnout. Nápady na designování a kombinování barev se nechte inspirovat fotkami v článku. 

Bílá ložnice - Ideální barva pro čistou mysl Bílá ložnice - Ideální barva pro čistou mysl

Bílá v ložnici? Určitě jí výběrem neuděláte krok vedle. Bílá je barvou čistoty, evokuje svěžest, vysoké hodnoty a ideály. Viz naše fotoinšpirácie.

Patrová postel - šetří místo a děti ji milují Patrová postel - šetří místo a děti ji milují

Co dělat, když máte jen jednu dětský pokoj, ale dvou mrňousů? Skvělým řešením, které šetří místo, je patrová postel. Děti ji budou milovat, hrozí však, že se poperou o to, kdo bude spát...Publikováno dne: 15.12.2019
Hodnocení článku:
(90%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Tapety do obývacího pokojeTapety do obývacího pokoje

Tapety do obývacího pokoje nyní zažívají comeback, odzvonilo jednobarevným stěnám a vy se s pomocí naší stránky, můžete rozhodnout, jaký styl si zvolíte.

Dekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatikDekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatik

Zahrada nemusí sloužit pouze k práci a pěstování plodin. Vytvořte si v té vaší nádhernou oázu klidu, kde si budete moci odpočinout. Ozdobit si ji můžete vkusnými dekoracemi, které jsou...

Jak zařídit trucovnu pro chlapa?Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho muže. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?