Klarstein Fruitpresso, 150 W, odšťavňovač, 70 ot. / min., li
(79.6%)
Klarstein Fruitpresso, 150 W, odšťavňovač, 70 ot. / min., li
Cena a dostupnost je pouze orientační, nepodařilo se stáhnout aktuální stav.
Běžná cena: 3 019,00 Kč

Parametry a popis produktu

S odšťavňovačem Klarstein Fruitpresso přestanete šťávy jen pít a začnete si je vychutnávat. Začněte svůj den sklenicí zdraví - připravte džus z ovoce nebo zeleniny a potěšte své děti, rodinu a přátele chutnou vitamínovou bombou! Pomeranče, jablka, citrony, lesní plody, mrkev či rajčata můžete s tímto odšťavňovačem proměnit na nezapomenutelné drinky plné zdraví. Vyplatí se však i experimentovat a kombinovat např. jablka s melouny, jahody s mátou či banány s višněmi. Kreativitě se meze nekladou! Díky nízkému počtu otáček - jen 70 ot. / min. - se suroviny neohřívají a nedochází ke ztrátě cenných vitamínů, a tak jsou vzniklé nápoje blahodárné pro Vaše tělo. Množství šťávy navíc výrazně převyšuje průměrné objemy, které produkují jiné odšťavňovače. V případě, že větší kusy ovoce je třeba udusat, můžete použít zátku, která je součástí balení. A aby se do šťávy nedostaly žádné nechtěné části, má zařízení jemný filtr, který zachycuje všechny zbytky. Výrobce myslel také na Vaši bezpečnost. Odšťavňovač má pojistku, která umožní spuštění motoru, jen jestliže je kryt správně uzavřen. Kromě toho jsou na spodní straně zařízení umístěné přísavky, které zajišťují stabilitu. Čištění zařízení je velmi jednoduché. Nádoba na suroviny se dá jednoduše odebrat a umýt pod tekoucí vodou. Na odstranění případných usazenin můžete použít kartáček, který je součástí balení. Klarstein Fruitpresso má příjemný zaoblený design s moderními prvky a zajímavým zbarvením je vhodný i pro použití v menších domácnostech, které potěší jeho kompaktní rozměry.

Vlastnosti

StylModerní

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Klarstein Fruitpresso, 150 W, odšťavňovač, 70 ot. / min., li myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 3 019,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Klarstein Fruitpresso, 150 W, odšťavňovač, 70 ot. / min., li

Seznam článkůPřidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy