Klarstein Toledo, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, aroma difuzér, 6 l, LED světlo, černý
(81%)
Klarstein Toledo, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, aroma difuzér, 6 l, LED světlo, černý
Cena a dostupnost je pouze orientační, nepodařilo se stáhnout aktuální stav.
Běžná cena: 2 699,00 Kč

Parametry a popis produktu

Zhluboka se nadechnout! Klarstein Toledo zvlhčovač vzduchu se postará o svěží vzduch a uvolňuje nejen dýchací cesty. Klarstein Toledo ultrazvukový zvlhčovač vzduchu dodává vzduchu vlhkost. To přináší hloubkové uvolnění nejen dýchacím cestám, ale i lesk opotřebovanému nábytku. Plynule nastavitelný rozpráší až do 300 ml vody za hodinu ze svého extra velkého zásobníku na vodu o objemu 6 litrů. Přitom je díky ultrazvukové technologii nanejvýš tichý, takže svou službu může provádět i v ložnici nebo při soustředěné práci v kanceláři. Dvě výtokové trysky lze nastavit nezávisle na sobě a do každého požadovaného koutu usměrňují vodní páru. Pro ještě více uvolnění se postará zapínatelné modré LED náladové světlo a aroma difuzér, který vodní páře dodává vůni podle výběru. Mimořádně jednoduché je doplňování i čištění Klarstein Toledo zvlhčovače: díky odnímatelnému víku k němu máte úplný přístup. O dlouhou životnost zařízení snížením množství vápenatých usazenin se postará tableta změkčovače vody. Uvolnění pro dýchací cesty: Klarstein Toledo ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Dostupný v barvách: černá, bílá (produkt 10031823).

Vlastnosti

BarvaČerná

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Klarstein Toledo, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, aroma difuzér, 6 l, LED světlo, černý myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 2 699,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Klarstein Toledo, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, aroma difuzér, 6 l, LED světlo, černý

Seznam článků

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu

Datum: 13.07.2018

 Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu? Jak si vybrat kvalitní zvlhčovač vzduchu a jaké zvlhčovače vzduchu známe? Všechno podstatné se dozvíte v našem rozsáhlém článku!

Číst celý článek

Přidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy