Severin CP 3537 automatický citrusový lis
(84.8%)
Severin CP 3537 automatický citrusový lis
Cena a dostupnost je pouze orientační, nepodařilo se stáhnout aktuální stav.
Běžná cena: 1 589,00 Kč

Parametry a popis produktu

Plně automatický lis na citrusy s inovační technologií šetří váš čas a zaručuje dokonalý výtěžek šťávy. Plody jsou stlačeny směrem dolů během několika sekund po stisknutí tlačítka. Údržba přístroje je velmi jednoduchá, jelikož oddělitelné části lze mýt v myčce (lisovací kužel, sítko, zásobník na šťávu, vložka víka). Lisovací kužel je určen pro malé i velké plody, takže není potřeba jej měnit. Díky uzavřené konstrukci se vám nestane, že by z přístroje během provozu unikala šťáva. Hubice umožňuje výtok vylisované šťávy přímo do připravené nádoby. Lis má na spodní straně protiskluzové nožky, takže se během provozu nepohne na kuchyňské desce.

Vlastnosti

BarvaŠedá

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Severin CP 3537 automatický citrusový lis myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 1 589,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Severin CP 3537 automatický citrusový lis

Seznam článkůPřidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy