Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Pojem dámská jízda je známý určitě každému. Obdobu tohoto slovního spojení však mají ve slovníku i chlapi. Ano, pánská jízda možná není až tak známým pojmem. Zažít spoustu zábavy, tvořit bláznovství nebo v klidu debatovat a relaxovat.

Parta kamarádů baviaca při playstation

Jsou typy chlapů, kteří musí vypadnout do města a vymést každý bar. Potom jsou tady chlapi, kteří se vydají na sportovní akci nebo na dobré pivo. Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho chlapa. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?

Co nesmí v trucovně chybět?

Ženám vstup zakázaný

Trucovna pro chlapa zní možná trochu příliš přehnaně. Ve skutečnosti jde o místnost pro chlapa, která splňuje téměř všechny jeho požadavky pro dokonalý komfort a zábavu. Z domu nemusí vykročit ani nohou a celý program pánské jízdy může naplánovat doma. Jednoduše jde o místnost, kde ženy nemají co dělat. Odpočinkovou místnost pro chlapa můžeme klidně označit i za jakousi svatyni, kde platí pouze mužská pravidla.

Muž za počítačem ve svém světě

Místo, kde se chlap cítí svobodný a kde najde prostor pro svoje úlety a hobby. Místo, kde bude trávit čas s kamarády a kde nebude muset řešit nepořádek nebo hluk. Trucovna pro chlapa musí být hřištěm i kanceláří zároveň. I chlap musí myslet na to, co ho baví a čím dokáže spolu s kamarády trávit čas. Podle toho si určuje, co v této místnosti pro chlapa nesmí chybět.

Jídlo a nápoje

Muž je tvor praktický. Mnoho věcí řeší jednoduše, mozek pracuje efektivně a účinně. Proč si život komplikovat? Proto jako první je potřebné myslet na spotřebiče a zařízení, které muže nenechají o hladu a žízni.

Místnost v domě jen pro chlapa by určitě měla být vybavená ledničkou na pivo, ledničkou na víno, ale také malou miniledničkou pro pochoutky k zakousnutí. Místo na chlebíčky, klobásku, chuťovky, sýry nebo jiné dobroty. Během dlouhých večerů určitě na chlapa přijde hlad i žízeň. Uvedené ledničky na víno či pivo, ale i na chlazení jiných nealkoholických nápojů jsou tedy rozhodně vítané. Někomu postačí i jedna lednička na všechno. Přece jen, muži nemají ve zvyku si život komplikovat. Aspoň ne tak často jako opačné pohlaví.

Obraz a zvuk

Množství chlapů je technologickými maniaky. Proto ani v místnosti pro chlapa by neměly chybět vymoženosti moderní doby. Co máme na mysli? Tak pojďme po pořádku. Začneme klasikou, která k muži patří přibližně od 20. let minulého století. Co jiného než televizor. A když televizor, tak s pořádnou úhlopříčkou. Dnes se není třeba spokojit s 55cm zrnitou obrazovkou. Klidně sáhněte po 50palcových obrech s průměrem 127 cm. Na této obrazovce si už vychutnáte každý film. LCD, plazma, LED, OLED, SMART UHD nebo 4K kvalita. Výběr je skutečně bohatý a je jen na vás, co si do vlastní trucovny dáte. když jsme u toho, nezapomeňte na satelit či dobrého poskytovatele digitálního signálu. Sportovní kanály musí být!

Kamarádi sledující sportovní zápas v TV

Když jsme u dobrých filmů, důležitá je i atmosféra. Autentickou atmosféru dokáže filmu dodat dobrý zvuk. Určitě proto nezapomeňte na kvalitní audio soustavu reproduktorů. Nebo si jednoduše obstarejte dobré domácí kino či HiFi soupravu. Kvalitní audio sestava a dobrá hudba toho dokážou skutečně hodně. Milovníci dobré hudby se tedy o kvalitní zvuk určitě postarají.

Moderní technologie

Nyní se dostáváme ke skutečné zábavě. Pánská jízda by bez následujících věcí byla zřejmě tak trochu nudná. Samozřejmě, neplatí to globálně. Každý chlap má vlastní představu o zábavě. Stejně jako ženy, ani všichni chlapi nejsou stejní. V tomto případě však skromným odhadem řekneme, že 70 % chlapů musí mít v místnosti pro chlapa aspoň jednu z těchto vychytávek.

Herní konzole je rozhodně fenoménem poslední doby. Perfektní odreagování s konzolemi jako PlayStation či XBOX dokáže chlapy přesunout na mentálně nižší úroveň. Zničit svět, zahrát si fotbal, rozdat si to pěstmi v ringu nebo zahrát kvalitní RPG hru, konzole vám dopřeje široké spektrum zábavy. Pochopitelně nezapomeňte, že chybět nesmí aspoň čtyři ovladače a široká základna oblíbených titulů jako FIFA, UFC, Call od Duty, Fortnite apod.

Muži hrající hry na televizoru a pijící pivo

V rámci konzole od Microsoftu - Xbox uvedeme i Kinect, kterým můžete simulovat skutečný zážitek ze hry. Konkurence od SONY - PlayStation pro změnu začíná stále víc využívat absolutní hit, jakým je virtuální realita – VR. Brýle, které vás přenesou přímo na místo dění, jsou neuvěřitelným zážitkem, který vám vřele doporučujeme. Když něco takovéto bude mít chlap k dispozici, virtuální realita se možná stane součástí skutečné reality. V rámci těchto moderních vychytávek ještě uvedeme například karaoke, elektronické bicí nebo elektronickou kytaru.

Nezapomínáme na klasiku

Pro chlapy, kteří mají rádi klasičtější druh zábavy, tady máme nápady také. Stolní fotbal je typickou hospodskou záležitostí, ale mít ho doma dnes není žádný problém. Fotbalový stůl je poměrně cenově dostupný a zároveň nabídne opravdu velké množství originální zábavy. Obdobným zprostředkovatelem zábavy je i biliárový stůl. Na tuto zábavu už zřejmě budete potřebovat mnohem víc místa. To může být trochu problematické, pokud však biliár hráte rádi a máte na biliárový stůl potřebnou dispozici, proč ne. Podobnou záležitostí mohou být například i šipky. Terč na stěně mnoho místa nezabere a stačí už jen dostatečná vzdálenost, ať se ukáže přesná muška.

U klasiky nemůžeme zapomenout ani na společenské hry. U chlapů jde předevší o hry kartové. Záleží na tom, co hráte rádi. Mariáš, farář, kanasta nebo poker. Kufřík s pokrem si můžete také opatřit za dostupnou cenu a hrát můžete dosyta. Možná i vy na chvíli budete žít život jako Dan Blizerian.

Komfort nesmí chybět

Není to jen o technice a nástrojích zábavy. Někteří muži si dopřejí i pořádný relax. V tomto případě máme na mysli zařízení této místnosti. Určitě během hraní UFC nechcete sedět na dřevěné židli s výpletem. Budete raději, když si posedíte v měkoučkém křesle nebo na pohodlném gauči. Maximálním odpočinkem může být masážní křeslo s pohárem oblíbeného nápoje v ruce.

Muž na pohodlném gauči

Muž opravdu dokáže vnímat zábavu na tisíc způsobů. Někdo doma neposedí a musí létat kudy tudy, jiný zasa tráví čas při dobrém filmu, zabaví se při kvalitní konzolové hře nebo čas tráví s kamarády při stolním fotbalu nebo partičce biliáru. Věříme, že aspoň částečně jsme vám poradili, jak by místnost v domě jen pro chlapa mohla vypadat a co jí nesmí chybět.

Co nesmí v trucovně chybět?

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Úložný prostor v kuchyni Úložný prostor v kuchyni

Tyto šikovné triky vám pomohou vytvořit si kuchyň snů plnou úložných prostorů, které vás nebudou stát hotový majetek.

Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli

Veranda či terasa je snem pravděpodobně každého, kdo by chtěl bydlet v domě. Je to prostor, kde si můžete na čerstvém vzduchu posedět s rodinou či přáteli.

Černobílá kuchyň - ověřená klasika, která nezklame Černobílá kuchyň - ověřená klasika, která nezklame

Černo-bílá barevná kombinace je podle vás nudná? Nesouhlasíme. Přesvědčte se o tom, že černobílá kuchyň může být nadčasová a netradiční.Publikováno dne: 16.03.2020
Hodnocení článku:
(92.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Tapety do obývacího pokojeTapety do obývacího pokoje

Tapety do obývacího pokoje nyní zažívají comeback, odzvonilo jednobarevným stěnám a vy se s pomocí naší stránky, můžete rozhodnout, jaký styl si zvolíte.

Dekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatikDekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatik

Zahrada nemusí sloužit pouze k práci a pěstování plodin. Vytvořte si v té vaší nádhernou oázu klidu, kde si budete moci odpočinout. Ozdobit si ji můžete vkusnými dekoracemi, které jsou...

Přehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálůmPřehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálům

Přehoz na postel je nejen estetickou záležitostí, ale také chrání vaše ložní prádlo před prachem, který víří v místnosti. Navíc dodá místnosti šmrnc. Nevěříte?