Kompletní set karaoke pro děti je výborným dárkem pro malé zpěváky

Roste vám doma malý zpěvák, tak jste se rozhodli podpořit jeho talent? Správně! Nikdy nevíte, kam se díky zpěvu dostane. Jedním z dárků, který dětská očka rozzáří, je karaoke sada, se kterou se naučí spojovat zpěv s hudbou.

Karaoke pro děti

Čím víc falešných tónů, tím větší zábava. Začít na konkrétním tónu a udržet melodii a rytmus během celé písničky není tak jednoduché, jak se zdá. Chce to jen dětské karaoke a trochu cviku. Které karaoke pro děti je to nejlepší?

Jak správně vybrat karaoke přehrávač?

Před tím, než do dárku v podobě karaoke investujete, ujasněte si, co od zpěváckého talentu svého dítěte čekáte a zda to nebude jen další rozmar, kterému se bude věnovat celé 2 dny. Umíte si představit, jaká to bude zábava, když karaoke vytáhnete na zahradní párty s přáteli? Nebudete věřit vlastním uším, kolik zpěváckého talentu se ve vašich známých skrývá, a o zábavu na celý večer bude postaráno.

Karaoke sada a její druhy

Na trhu najdete množství mixážních pultů od jednoduchých až po plně profesionální. Zaměřili jsme se na dětské karaoke a budeme se toho držet i při tomto rozdělení. Nic profesionálního zde nehledejte.

Nejlepší dětské karaoke

    • Nejjednodušší karaoke souprava obsahuje dva mikrofony a jednoduchý mixážní pult. Je to i nejlevnější verze zpěvácké soupravy
    • trochu propracovanější je sada all-in-one a tvoří ji mixážní pult, přehrávač a reproduktor. Všechno je to spojené v jednom přístroji, který stačí zapojit k televizoru a připojit mikrofony. Se zapojováním neztratíte mnoho času a karaoke vám může dělat příjemnou společnost i na setkáních s přáteli mimo dům, neboť ji snadno přenesete. Výkon jako v nahrávacím studiu od ní nečekejte. Pohrajte si se základním nastavením a z karaoke vyždímejte všechno, co se dá
    • nejjednodušší karaoke možností je karaoke mikrofon pro děti. Obsahuje základní nastavení, databázi písniček a software, bez kterého to nepůjde. Za mikrofon zaplatíte víc než v případě předcházejících možností a dostat na něj nové písničky je složité, ale určitě mu doma najdete jeho místo.

Jak funguje karaoke?

Plánujete karaoke set propojit s televizorem? Postačí vám základní karaoke set a jeden až dva mikrofony. Při použití počítače a jiné elektroniky musíte k základnímu setu dokoupit potřebné redukce nebo karaoke set, který má potřebné redukce v sobě zabudované.

Dětské karaoke

Při zapojení setu vycházejte ze schématu, které je součástí každého zařízení a přečtěte si návod, abyste věděli, co s čím souvisí a naučili se ho správně používat. Jednou z funkcí, která se nachází i v základním karaoke setu, je i echo (dozvuk), aby vaše zpívání působilo ještě profesionálněji.

Karaoke repertoár musí být

Kromě hardwarového zařízení na přehrávání skladeb potřebujete také repertoár, který je dostupný na DVD nebo CD-G nosičích (CD-G nosiče jsou na ústupu, na trhu se s nimi už pravděpodobně nesetkáte), které přehrajete na DVD přehrávači nebo v počítači a karaoke mixážní pult je spojí s vaším zpěvem a z televize nebo zesilovače vychází váš zpěv s hudebním doprovodem jako od profesionální kapely.

Karaoke

Doba pokročila a díky tabletům a smartphonům, které má doma už asi každý, se na trhu objevily on-line karaoke sety, u kterých si repertoár stáhnete ze speciálních webů a přehráváte z paměti tabletu nebo mobilu. Karaoke mix a zesilovač ještě stále potřebujete. Aby všechno šlo tak, jak má.

Stáhněte dětem jejich oblíbené skladby, nechte je projevit svůj talent a dejte si kávičku. V klidu si ji nevychutnáte, ale aspoň si u ní posedíte. Při výběru skladeb zkontrolujte:

  • zda je nahraná kvalitně, bez pískání a ostatních rušivých zvuků
  • zda odpovídá originálu (porovnejte např. s písní na YouTube)
  • zda je text písně čitelný na karaoke setu, který jste si vybrali
  • zda jsou nahrávky více skladeb z jednoho nosiče stejně hlasité

Nejoblíbenější dětské karaoke sety

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splněným snem bylo i knihkupectví, ve kterém jsem kralovala celých 9 let. Věřím, že lásku k psanému slovu z mých článků ucítíte...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Černá koupelna - vypadá lépe než by se mohlo zdát Černá koupelna - vypadá lépe než by se mohlo zdát

Černou v koupelně si neví mnoho lidí ani představit. A to i přesto, že působí vskutku elegantně a nadčasově. Nechte se inspirovat.

Zelená ložnice - budete se v ní cítit jako v bavlnce Zelená ložnice - budete se v ní cítit jako v bavlnce

Patří zelená k vašim oblíbeným barvám? Pak se jí při zařizování bytu nemusíte vůbec obávat. Podívejte se, jak se hodí například do ložnice.

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.Publikováno dne: 05.05.2019
Hodnocení článku:
(91.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Adventní kalendář pro děti nejen se sladkostmi! Populární je dřevěný, se šperky či s kosmetikou. Adventní kalendář pro děti nejen se sladkostmi! Populární je dřevěný, se šperky či s kosmetikou.

Většina z nás si zřejmě vzpomene na papírovou obdélníkovou krabičku s okýnky, pod nimiž se skrývala políčka sladké polské čokolády. Dnes si však můžeme vybrat také z mnohem zajímavějších...

Polštáře a přikrývky do postýlky i pro větší děti Polštáře a přikrývky do postýlky i pro větší děti

Která přikrývka a polštář pro děti jsou ty nejlepší? Opravdu dítě do jednoho roku polštář nepotřebuje? Výběr správného polštáře a přikrývky je pro dobrý spánek vašeho dítěte opravdu...

Nejlepší interaktivní hračky pro děti už od 6 měsíců Nejlepší interaktivní hračky pro děti už od 6 měsíců

To, jakým způsobem jsou děti vedené k učení během prvních šesti roků, výrazně působí na účinnost vzdělávání a nabývání zručností v pozdějším věku. Interaktivní hračky jsou ideálním...