Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně

I v dnešní době mají lidé vůči některým věcem spoustu předsudků a mají je zaškatulkované do kategorií. Jednou z těchto věcí jsou i lustry, které svého času měly velký úspěch, zejména v luxusních rezidenčních prostorech.

Křišťálový lustr do obýváku

Není to však jen otázkou luxusu a prestiže. Lustry se hodí jak do luxusních, tak i do obyčejných prostor, jaké doma mají běžní lidé. Působí nesmírně moderně v kombinaci se správně zvoleným nábytkem a doplňky. A nepasují jen do obýváků. Ve správně zařízeném prostoru dokážou krásně dotvořit i ložnici, či dokonce kuchyni.

Moderní křišťálový lustr do kuchyně

Lustry můžete najít v různých provedeních – ať už dřevěné, kovové, skleněné, s LED zářivkami nebo křišťálové. Sehnat se už dají dokonce i lustry na dálkové ovládání. Výběr je jen na vás a na tom, co se hodí zrovna do vašeho obýváku.

Netradiční volba do interiéru

Mnozí lidé mají pomyslné klapky na očích a zaměřují se v současnosti jen na klasické „bodovky“ neboli LED svítidla, která jsou jen na stropě. Uniká jim však fakt, že lustry by jejich obývák mohly krásně oživit. Nebojte se proto vyjít ze stereotypu a zkusit něco nového. Nebudete toho litovat. Věřím, že i díky tomuto článku přijdete lustrům na chuť i vy.

V případě, že se rozhodnete pro křišťáľový lustr, prostoru dodáte luxusní nádech. Působí totiž honosně a elegantně a v kombinaci se správným zařízením nemůžete udělat krok vedle. Křišťálové lustry se hodí obzvláště do jídelen a obýváků, ale umím si je představit i v elegantní ložnici.

Křišťálový lustr do ložnice

V případě křišťálových lustrů v ložnici bych však byla opatrnější a zvolila je opravdu jen do prostor, které samy o sobě působí luxusněji a elegantněji, ve venkovsky laděné ložnici by mohly působit rušivě či kýčovitě.

Pokud si tedy zařizujete nový dům nebo byt, předěláváte starý nebo jen chcete změnu a hledáte inspiraci, zkuste se poohlédnout v obchodech po lustrech a nesázejte jen na ověřenou „klasiku“ v podobě bodových světel. Lustry působí sofistikovaněji, a pokud je dokážete zkombinovat s doplňky a nábytkem, vytvoříte si prostor jako z katalogu.

Autor článku

Veronika Filipová

Jsem toho názoru, že psaní musí být vášní. Je rozdíl, pokud text napíše někdo, kdo musí a nebaví ho to, jako když ho napíše někdo, koho psaní...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Vyřezávané Halloween dýně Vyřezávané Halloween dýně

Víte kdy je Halloween? Už o pár týdnů! A máte už promyšlený motiv, který letos vyříznete na dýni? Pokud ne, pak se nemusíte stresovat - připravili jsme pro vás to nejlepší z nejlepšího....

Patrová postel - šetří místo a děti ji milují Patrová postel - šetří místo a děti ji milují

Co dělat, když máte jen jednu dětský pokoj, ale dvou mrňousů? Skvělým řešením, které šetří místo, je patrová postel. Děti ji budou milovat, hrozí však, že se poperou o to, kdo bude spát...

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.Publikováno dne: 03.10.2018
Hodnocení článku:
(86.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární. Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.

Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení

Toto dědictví z minulosti je praktickým doplňkem či nábytkem, který má svoji řádnou funkci. Proč by retro dřevěná truhlice neměla chybět ani u vás doma? Inspirujte se s námi!

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.