Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně

I v dnešní době mají lidé vůči některým věcem spoustu předsudků a mají je zaškatulkované do kategorií. Jednou z těchto věcí jsou i lustry, které svého času měly velký úspěch, zejména v luxusních rezidenčních prostorech.

Křišťálový lustr do obýváku

Není to však jen otázkou luxusu a prestiže. Lustry se hodí jak do luxusních, tak i do obyčejných prostor, jaké doma mají běžní lidé. Působí nesmírně moderně v kombinaci se správně zvoleným nábytkem a doplňky. A nepasují jen do obýváků. Ve správně zařízeném prostoru dokážou krásně dotvořit i ložnici, či dokonce kuchyni.

Moderní křišťálový lustr do kuchyně

Lustry můžete najít v různých provedeních – ať už dřevěné, kovové, skleněné, s LED zářivkami nebo křišťálové. Sehnat se už dají dokonce i lustry na dálkové ovládání. Výběr je jen na vás a na tom, co se hodí zrovna do vašeho obýváku.

Netradiční volba do interiéru

Mnozí lidé mají pomyslné klapky na očích a zaměřují se v současnosti jen na klasické „bodovky“ neboli LED svítidla, která jsou jen na stropě. Uniká jim však fakt, že lustry by jejich obývák mohly krásně oživit. Nebojte se proto vyjít ze stereotypu a zkusit něco nového. Nebudete toho litovat. Věřím, že i díky tomuto článku přijdete lustrům na chuť i vy.

V případě, že se rozhodnete pro křišťáľový lustr, prostoru dodáte luxusní nádech. Působí totiž honosně a elegantně a v kombinaci se správným zařízením nemůžete udělat krok vedle. Křišťálové lustry se hodí obzvláště do jídelen a obýváků, ale umím si je představit i v elegantní ložnici.

Křišťálový lustr do ložnice

V případě křišťálových lustrů v ložnici bych však byla opatrnější a zvolila je opravdu jen do prostor, které samy o sobě působí luxusněji a elegantněji, ve venkovsky laděné ložnici by mohly působit rušivě či kýčovitě.

Pokud si tedy zařizujete nový dům nebo byt, předěláváte starý nebo jen chcete změnu a hledáte inspiraci, zkuste se poohlédnout v obchodech po lustrech a nesázejte jen na ověřenou „klasiku“ v podobě bodových světel. Lustry působí sofistikovaněji, a pokud je dokážete zkombinovat s doplňky a nábytkem, vytvoříte si prostor jako z katalogu.

Autor článku

Veronika Filipová

Jsem toho názoru, že psaní musí být vášní. Je rozdíl, pokud text napíše někdo, kdo musí a nebaví ho to, jako když ho napíše někdo, koho psaní...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Hnědá ložnice - je to dobrá volba? Hnědá ložnice - je to dobrá volba?

Barvu do ložnice si vybírejte podle svých pocitů. Pokud se vám hnědá líbí a zklidňuje vás, pak se do vaší ložnice hodí.

Stolek do dětského pokoje - patří k základnímu vybavení Stolek do dětského pokoje - patří k základnímu vybavení

Zda máte doma školkaři nebo již školáka, stolek je pro něj nezbytnou pomůckou - slouží ke kreslení i na psaní, na hraní se i tvoření.

Šedý obývací pokoj - hodí se do každého bytu Šedý obývací pokoj - hodí se do každého bytu

Šedá patří k nejoblíbenějším barvám při zařizování interiéru. Je univerzální a výborně se kombinuje s ostatními barvami, což zaručuje obrovskou variabilitu v zařizování.Publikováno dne: 03.10.2018
Hodnocení článku:
(86.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.

Jaké jsou výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smrku nebo palisandru? Jaké jsou výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smrku nebo palisandru?

Masív je mimořádně oblíbeným přírodním materiálem. Jaký nábytek z masívu do interiéru vybrat? Z jakého dřeva masív je? Toto a ještě víc se dozvíte v našem dnešním článku.

Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty

Díky této skvělé „vychytávce“ budete mít dostatek prostoru v místnosti a v případě potřeby máte velmi rychle o jednu postel víc. Jaké jsou její další výhody? Prozradíme vám!