Jaké využití má komoda v koupelně?

Koupelnový nábytek obohatíte krásnou a všestrannou komodou. Je skutečně vděčným kouskem, který vám poskytne dostatečný úložný prostor pro všechno potřebné a svým krásným designem oživí místnost.

Komoda s úložným prostorem do koupelny

Nejčastěji se umíesťuje jako skřiňka pod umyvadlo nebo plní funkci dalšího úložného prostoru. Můžete si do ní poukládat všechno potřebné, ať už je to kosmetika, líčidla, nebo sada utěrek.  

Moderní nebo spíše venkovský styl? 

Při zařizování koupelny se nemusíte držet celkového vybavení vašeho příbytku. Klidně si vyberte nábytek, který vám nejvíc imponuje, přestože vůbec nepůsobí tak moderně jako konferenční stolek v obýváku. 

Můžete si libovolně pohrát se zařízením místnosti a překvapit svoje okolí jedinečností. Moderní nábytek má jednoduché, klasické linie, zatímco jeho rustikální verze je kreativnější a osobitá. Vyznačuje se oblými tvary a charakterizuje jej zdobenost.  

Výsledný design koupelny závisí jen na vašem vkusu, pokud dáváte přednost kreativněji zařízené koupelně, tak se hravě pusťte do toho.

Pozrite si viac produktov z kategórie koupelnové sestavy

Komoda pod umývadlem

Velikost komody se přizpůsobuje celkové rozlohe místnosti, v některém případě i počtu umývadel, která na ni chcete umístit. Ať už máte k dispozici větší, nebo menší prostor, na trhu je dostupný velký výběr komod, které vám v obou případech poslouží jako vhodný nábytek.

Moderní koupelna v bytě

Designově jsou v různém provedení. Ať už preferujete moderní koupelnu, venkovský styl, vintage, nebo klasickou eleganci dřeva, určitě si vyberete.  

Nedostatek místa na odkládání věcí?

Některé kosmetické i hygienické přípravky je nutné v koupelně oddělit. Proto je vhodné mít více úložných prostorů na odkládání. Pokud vám jedna komoda nestačí, musíte to, přirozeně, vyřešit dalším kusem nábytku. V tomto případě je skvělé zakoupit vitrínu nebo další komodu. Kus nového nábytku vám poskytne dostatek úložného prostoru na kosmetiku, líčidla nebo elektroniku.  

Prosklená vitrína působí velmi pěkným dojmem. Nejčastěji se do ní ukládají utěrky, případně drobná kosmetika. Do koupelny se však hodí i malé či větší nástěnné skřiňky, do nichž umístíte všechno podstatné. Pokud milujete pořádek a uspořádanost, tak jsou koupelnové skříňky na stěnu tím nejvhodnějším řešením i do malé koupelny.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie závěsné skříňky do koupelny

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Hnědá ložnice - je to dobrá volba? Hnědá ložnice - je to dobrá volba?

Barvu do ložnice si vybírejte podle svých pocitů. Pokud se vám hnědá líbí a zklidňuje vás, pak se do vaší ložnice hodí.

Studentský pokoj - měla by se líbit nejen vám, ale i vašemu dítěti Studentský pokoj - měla by se líbit nejen vám, ale i vašemu dítěti

Zařizování studentského pokoje může být pořádný boj. Rodič chce často něco jiného než samotné dítě a potom vznikají rozbroje. Zkuste však vyjít studentovi vstříc a nakonec budete všichni...

Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim

Máte doma chlapce, který by chtěl vlastní dětský pokoj, v níž by byl mohl prožívat dobrodružství? Podívejte se na naši galerii, možná v ní spolu najdete něco, co se vám zlíbí.Publikováno dne: 03.07.2018
Hodnocení článku:
(89%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý bytJak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý byt

Byt si můžete zařídit či zútulnit i bez toho, abyste investovali tisíce korun. Nabízíme vám pár tipů a triků, jak levně zařídit svůj příbytek.

Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?

Obraz oživí každou místnost v domácnosti. V obýváku nebo pracovně je obraz samozřejmostí, vyhýbat se mu však nemusíte ani v kuchyni či ložnici.

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.