Parní čistič Nano Rovus – recenze a zkušenosti

Pomocník do každé domácnosti, který vám několikanásobně usnadní různé domácí práce, ušetří váš čas a navíc vydezinfikuje i vzduch. Ano, toto všechno dokážete udělat současně jen díky jedinému čističi a tím je Nano Rovus.

Parní čistič Nano Rovus odstraňuje 99,9% bakterií

Jde o parní čistič, který vytváří nepřetržitou vysokotlakou páru s nanočásticemi a negativními ionty. S tímto přístrojem budete mít uklizeno během několika minut bez toho, aby vás bolely klouby, kolena a páteř. Chcete vědět o něm víc? Přečtěte si tuto recenzi.

Technologie Nano páry

Parní čistič Nano pro co nejlepší očištění a dezinfekci využívá technologii Nano páry. Je to suchá pára, která obsahuje nanočástice a negativní ionty. Tato pára je schopná hloubkového čištění a dezinfekce jakéhokoliv povrchu bez toho, aby je poškrábala nebo nějak poškodila.

Práce se suchou párou je výborná i z důvodu, že nezanechává po sobě téměř žádnou vlhkost. Kromě hloubkového čištění tato pára nečistí jen povrchy, ale také vzduch v místnosti, ve které přístroj používáte.

Důkladné a rychlé čištění

Pomocí parního čističe Nano Rovus vykonáváte několik činností současně. Očišťuje různé povrchy nejen od špíny, ale i od množství mikrobů a bakterií, a zároveň likviduje i bakterie ve vzduchu a vzduch zvlhčují. Z toto důvodu mu budou vděčné i naše plíce, sliznice a vlastně celý dýchací systém.

Speciální nástavec na hlavici umožňuje čištění koberců. Protože částečky páry jsou tak malé, že se dostanou i dovnitř koberců, tato technologie je dokáže vyčistit až 10krát lépe než vysavač. Zajímavé je, že tohoto všeho dosáhnete bez použití kapky čisticího prostřiedku. Postačí vám jen a jen čistá voda.

Na všechny povrchy

Na spodku čističe je umístěná stěrka z mikrovláken, která je šetrná vůči povrchům a navíc zaručuje i jejich odolnost vůči horké páře do 125 °C. Na základě principu fungování, tedy vytváření suché páry a utěrky z mikrovláken, můžete čistič používat na povrchy různého materiálu, jako je keramika, sklo, laminát, koberce, a dokonce i na čalounění a na stěny, protože vytváří suchou páru, která nezanechává vlhkost.

Parní čistič Rovus Nano na čištění koberců, laminátu i oken

Z toho důvodu ho lze použít i při čištění dřevěných parket, které jsou vysoce citlivé i na nízkou vlhkost.

Flexibilní a snadno manipulovatelný

Čistič má flexibilní kloub, který se nachází na hlavici (část, která čistí). Ohybný kloub a 4metrový kabel vám umožňuje přístroj jednoduše a pohodlně používat po celé místnosti. Dostanete sa s ním i na hůře dostupná místa, jako je úzký prostor, kouty, prostor pod nábytkem. Obsahem balení čističe je nástavec a povlak na koberce, pomocí kterých rychle a bez složité přestavby změníte přístroj na čistič koberců. Celkovou flexibilitu dotváří teleskopická posuvná tyč, která se přizpůsobí lidem různé výšky a půlstranná odlehčená rukojeť, která nezatěžuje zápěstí a ruku. Nevyžaduje ani neustálé přepírání špinavého hadru, resp. žádné přepírání a lezení po kolenou.

Připravený už za 10 vteřin na 10 minut

Parní čistič Nano od Rovus se vyznačuje výkonem 1100 W a je připravený pracovat už za necelých 10 vteřin po spuštění. Nádržka s objemem 220 ml postačí na 10minutovou nepřetržitou práci. Zdá se vám to málo? Protože suchou páru vytváří nepřetržitě, je to v porovníní s podobnými přístroji výborný výkon.

Vaše zkušenosti s parním čističem Nano Rovus

Při hledání informací o daném čističi jsme našli několik vašich zkušeností. Většinou jde o pozitivní odkazy. Pochvaly padly hlavně na vyčištění dřevěných podlah a parket bez poškození. Podle mnohých z vás je jednou z výhod čističe precizní vyčištění podlah bez toho, abyste museli podlahy drhnout vkleče. Oceňujete i to, že prach z podlah a z koberců nevíří.

Recenze a zkušenosti s Nano Rovus parním čističem

Na druhé straně nejvíc kritiky padlo na nedostatečné vyčištění špár. To, zda šlo o skutečné nebo uměle vytvořené recenze, říct bohužel nedokážeme.

Co vás zajíma o parním čističi Nano Rovus?

Kde se dá koupit Nano Rovus?

Parní čistič si můžete koupit prostřednictvím internetu na oficiální stránce prodejce = ✅ topshop.cz či v kamenné prodejně Top Shop a Dormeo.

Kolik stojí Nano Rovus?

Cena čističe Nano Rovus je 3000 Kč. Pokud vás přístroj okouzlil, ale cena se vám zdá příliš vysoká, můžete si ho koupit i na splátky.

Jaké jsou technické údaje čističe?

Technické informace a základní parametry čističe jsou:

  • výkon = 1100 W;
  • objem nádobky na vodu = 220 ml;
  • hmotnost = 1,4 kg;
  • délka kabelu = 4 m,
  • doba zahřívání = 10 sek.,
  • doba používání na jednu vodou naplněnou nádobku = 10 min.

Co je obsahem balení Nano Rovus?

Celá sada obsahuje: hlavní tělo parního mopu, nástavec na koberce, návlek na koberce a návlek na tvrdé podlahy. Toto příslušenství je součástí balení. 


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Úložný prostor v kuchyni Úložný prostor v kuchyni

Tyto šikovné triky vám pomohou vytvořit si kuchyň snů plnou úložných prostorů, které vás nebudou stát hotový majetek.

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.

Černý gauč se stane dominantou každého obývacího pokoje Černý gauč se stane dominantou každého obývacího pokoje

Je černý gauč dobrou volbou? Určitě ano. Podívejte se, jak dobře může v místnosti vypadat a s čím vším se dá kombinovat.Publikováno dne: 11.11.2020
Hodnocení článku:
(87.4%)

V této kategorii najdete i:

Delimano Air Fryer – zdravé smažení v teplovzdušné fritézeDelimano Air Fryer – zdravé smažení v teplovzdušné fritéze

Rychlé a kvalitně připravená smažená jídla můžete připravit i ve fritézách s novější technologií, která vaří lepším, zdravějším způsobem. Tou zdravější fritézou je i teplovzdušná fritéza...

Vakuový čistič pórů Wellneo – recenzeVakuový čistič pórů Wellneo – recenze

Tefal PF 611838 – recenze a zkušenosti s domácí pekárnouTefal PF 611838 – recenze a zkušenosti s domácí pekárnou

Co kdyby vás místo nepříjemného budíku budilo aroma čerstvě upečeného chleba? Krásná představa, no ne? Co není, může být s elektrickou píckou pečiva PF 611838 od Tefalu.